Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄСПЛ почне розгляд справи України проти Росії через агресію на Донбасі у вересні 2021-го

Правосуддя 2735 переглядів

Опубліковано - 18.12.2020 18:05 | Всі новини | Версія для друку

За словами Івана Ліщини, Київ передав суду, зокрема, матеріали від спецслужб, які доводять, що Кремль контролює незаконні збройні угруповання на Донбасі
За словами Івана Ліщини, Київ передав суду, зокрема, матеріали від спецслужб, які доводять, що Кремль контролює незаконні збройні угруповання на Донбасі
Європейський суд з прав людини почне розгляд справи України та Нідерландів проти Росії через агресію на Донбасі у вересні 2021 року, повідомив заступник міністра юстиції Іван Ліщина.

«Засідання в справі «Україна та Нідерланди проти Російської Федерації» попередньо призначене на 15 вересня 2021», – повідомив він у Фейсбуці.

За словами чиновника, Київ передав суду матеріали, які містять відповіді на понад 50 питань щодо цієї справи, в тому числі матеріали від спецслужб, які доводять, що Кремль контролює незаконні збройні угруповання на Донбасі.

«По деяким матеріалам нашім північним сусідям буде дуже важко пояснити, що це вони мали на увазі... хоча чому важко: завжди ж є аргумент «ви всьо врьотє», – іронізує заступник міністра.

Як додає Ліщина, до вересня наступного року ЄСПЛ планує провести обмін поданнями між Нідерландами та Росією щодо збиття пасажирського літака MH17 над Донбасом, а також отримати відповіді на додаткові питання від третіх сторін – уряду Канади та Правозахисного центру Університету Нотінгема.

«Фактично Суд намагається за дев’ять місяців наздогнати Нідерландською справою стан української справи по Донбасу, до якого ми рухались шість років. Подивимось, чи вдасться це на практиці, але Суд настроєний дуже серйозно: він попередив строни, що даватиме відстрочки тільки у виключних випадках», – зауважив представник Мін’юсту.

У листопаді Ліщина повідомив, що ЄСПЛ вирішив приєднати до позову України проти Росії, що стосується агресії на Донбасі, справу про незаконне вивезення дітей до Росії під час війни та про збиття літака MH17 у небі над Донбасом у липні 2014 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.