Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Науковці виявили вірус, що робить людей глупішими, - як не дивно, це не російське ТБ

У світі науки 21515 переглядів

Опубліковано - 10.11.2014 15:09 | Всі новини | Версія для друку

Науковці виявили вірус, що робить людей глупішими, - як не дивно, це не російське ТБ
Науковці виявили вірус, що робить людей глупішими, - як не дивно, це не російське ТБ
Науковці США виявили вірус, який вражає людський мозок і робить людей розумово відсталими.

Вірус, що вражає зелені водорості, якого раніше не було виявлено у здорових людей, впливає на когнітивні функції, включаючи зір та просторову орієнтацію, пише The Independent.

Дослідники з медичної школи Джона Хопкінса та Університету штату Небраска наштовхнулися на відкриття, коли робили дослідження невідомих мікробів у горлі. Дослідники виявили нове ДНК в горлі здорових людей, яке збігалося із вірусом, що інфікує зелені водорості.

З 90 учасників дослідження, 40 дали позитивний результат на наявність вірус водоростей. Ті, хто дав позитивний результат, продемонстрували погіршення розумових здібностей на тестах, що призначені для вимірювання швидкості і точності обробки візуальної інформації. Вони також отримали більш низькі бали в задачах, що призначені для вимірювання уваги.

За словами головного вірусолога дослідження Роберта Йолкена, це (дослідження-авт.) є яскравим прикладом, який демонструє, що "невинні організми", яку живуть в організмі людини можуть впливати на поведінку та когнітивні функції.

"Багато фізіологічних відмінностей людини А від людини В кодуються в наборі генів, який кожен успадковує від батьків. При цьому певні відмінності посилюються за рахунок мікроорганізмів, які в нас живуть, та в залежності від того, як вони взаємодіють із нашими генами", - розповідає дослідник.

Людські тіла містять трильйони бактерій, вірусів і грибків. Більшість з них нешкідливі, але результати цього дослідження показують, що деякі існуючі мікроби можуть мати негативний вплив на когнітивні функції, залишаючи людину здоровою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.