Аратта - На головну

30 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Доведено негативний вплив соціальних мереж на успішність

Освіта 16799 переглядів

Опубліковано - 13.09.2010 10:39 | Всі новини | Версія для друку

Доведено негативний вплив соціальних мереж на успішність
Доведено негативний вплив соціальних мереж на успішність
Професор Пауль Кіршнер (Paul Kirschner) з Нідерландів довів негативний вплив соціальної мережі Facebook на успішність.

Дослідження показало, що оцінки студентам, які готуються до занять за комп'ютером, не відключаючись від соцмережі, в середньому на 20 відсотків нижчі, ніж у звичайних студентів, що не проводять час в Facebook, пише The Daily Mail.

Також виявилося, що ті студенти, які не витрачають час на соцмережі, приділяють навчанню в середньому на 88 відсотків більше часу. Уточнюється, що мова йде про час самостійної підготовки до занять.

Дослідники стверджують, що їхні висновки можуть спростувати теорію, що мозок молодих людей краще вправляється з багатозадачністю при роботі з цифровими гаджетами.

Автор дослідження професор Пауль Кіршнер повідомив: "Проблема в тому, що у більшості користувачів Facebook або інших соціальних мереж, їх мозок під час перегляду електронних листів і миттєвих повідомлень, постійно працює у фоновому режимі в той час як вони виконують інші завдання".

"Наші дослідження й інші попередні роботи, припускає, що люди схильні думати, що постійне перемикання завдань дозволяє їм робити більше за менший час, на той час реальність така, що це лише збільшує кількість часу, необхідного для виконання завдань і призводить до більших помилок".

У дослідженні взяли участь 219 студентів у віці від 19 до 54 років. При цьому воно було проведено в одному з американських університетів. Стаття з описом дослідження буде опублікована в журналі Computers in Human Behavior.

У впливовій книзі The Shallows, Ніколас Карр стверджує, що інтернет привів до "побіжного читання, поспіху, відволікання думки і поверхневого засвоєння знань".

В той же час, відзначимо, що нещодавно співробітник Массачусетського технологічного інституту завершив дослідження, присвячене впливу соцмереж на здоров'я. Виявилося, що користувачі активно переймають нові звички, що стосуються здоров'я, у своїх друзів в соцмережах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Освіта»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.