Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ромашка та деревій - найдавніші гомеопатичні засоби

За межею віків 15703 перегляди

Опубліковано - 20.07.2012 14:11 | Всі новини | Версія для друку

Ромашка та деревій - найдавніші гомеопатичні засоби
Ромашка та деревій - найдавніші гомеопатичні засоби
Навички примітивної медицини були відомі ще неандертальцям, які жили в печері Ель Сідрон на півночі Іспанії.

Вчені встановили: древні люди користувалися ромашкою і деревієм. Про це свідчать сліди рослинних цукрів у скам’янілому нальоті на зубах, повідомляє MedDaily.

За словами Карен Харді, керівника робочої групи з Автономного університету Барселони, печера Ель-Сідрон привернула увагу фахівців ще в 1994 році. Тоді в ній знайшли останки 13 неандертальців, включаючи щелепу, кістки і зуби. Тут предки людини жили приблизно 47 000-50 000 років тому.

Однак тільки зараз дослідники відокремили і проаналізували фрагменти скам’янілого нальоту з знайдених в печері зубів. У нальоті були виявлені сліди рослинної їжі - крохмаль, вуглеводи та інші речовини нетваринного походження. Причому, судячи з усього, рослини термічно обробляли.

До того ж, в емалі вчені виявили молекули, характерні для лікарських рослин (ромашки та деревію), що володіють низькою харчовою цінністю. Отже, - це однозначно були ліки.

Ромашка - прекрасний антисептик, болезаспокійливий, седативний, протисудомний і потогінний засіб. А деревій має кровоспинні, спазмолітичні, протизапальні, бактерицидні, протиалергічні, жовчогінні властивості.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За межею віків»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.