Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ґрунт - несподіване джерело антибіотиків

Охорона здоров`я 24417 переглядів

Опубліковано - 21.11.2013 13:58 | Всі новини | Версія для друку

Ґрунт - несподіване джерело антибіотиків
Ґрунт - несподіване джерело антибіотиків
Університет Макмастера вважає: стійкість бактерій не така страшна. Це позитивний фактор, що стимулює пошук нових антибіотиків.

Торік Центри з контролю і профілактики захворювань США виступили із заявою: надмірне використання антибіотиків у медицині і сільському господарстві призвело до появи патогенів, стійких до всіх відомих антибіотиків, пише Medical News Today.

Притому, за останні 25 років кількість нових антибіотиків різко скоротилася, а левова частка антибіотиків була відкрита ще в 40-60-ті роки минулого століття.

Але співробітники Університету Макмастера пропонують звернути увагу на звичайну землю. На їх думку, це прекрасне джерело бактерій і грибків, які дозволять отримати нові антибіотики. Окреме дослідження дозволило розробити унікальну систему скринінгу. Підсумок: відкритий антибіотик пекискомецин, пов’язаний з новою бактерією, яка живе в Пекіско (Альберта). Результати дослідження опубліковані у вересневому номері Nature Biotechnology.

Також виявлені нові агенти, що виробляють антибіотик рифаміцин. Ще один бонус - протиракова сполука келданаміцин. Заслугою біологів стали і тести, що дозволяють визначити відмінності між двома типами підгруп антибіотиків. Секрет у використанні фрагментів ДНК, пов’язаних з вже відомими класами препаратів.

Ці дані зіставляються з новими штамами бактерій, знайдених у землі. Так вдається виявити нові антибіотики і протиракові з’єднання.

Від «Аратти». Ще на початку ХХ століття, до відкриття антибіотиків, як і в більш давні часи, - до того часу як земля ще не була забруднена різними хімікатами, люди для загоєння відкритих ран використовували звичайний ґрунт, розмішавши його слиною, - просто прикладали таку суміш до ран. Українські козаки широко застосовували лікування землею, яку обмотували павутиною, і вона зупиняла кровотечу. Але тут були свої секрети. Для нас це загрожувало б зараженням крові. Кажуть, що у давні часи дике поле Січі було під енергетичним захистом порогів Дніпра. Вода, яка проходила через пороги, несла потужну енергетику, очищала довкілля, людей.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.