Аратта - На головну

27 грудня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більше третини українців не відчувають оптимізму щодо стану виконання Мінських домовленостей

Громадська думка 14370 переглядів

Опубліковано - 28.04.2016 14:38 | Всі новини | Версія для друку

Більше третини українців не відчувають оптимізму щодо стану виконання Мінських домовленостей
Більше третини українців не відчувають оптимізму щодо стану виконання Мінських домовленостей
36% українців негативно оцінюють поточні результати Мінських домовленостей щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це йдеться у результатах опитування, проведеного Центром Разумкова.

Згідно з даними опитування, відносна більшість опитаних (35,9%) негативно оцінюють поточні результати Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

«Позитивно оцінюють ці результати 16,6% респондентів, а нейтрально – 24,3%. 10,0% опитаних нічого не знають про ці домовленості, а 13,1% респондентів не змогли визначитися з відповіддю на питання», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що негативно оцінюють поточні результати Мінських домовленостей відносна більшість опитаних у всіх регіонах України.

Згідно з опитуванням, відносна більшість населення України підтримує припинення будь-яких економічних зв’язків між Україною і територіями «ДНР» і «ЛНР» (включаючи соціальні виплати, постачання енергоресурсів, закупівлю вугілля тощо) до повного встановлення Україною контролю над цими територіями (45,9%) та позбавлення громадянства громадян України, які підтримали російську агресію проти України, анексію Криму, сепаратистські рухи на сході і півдні (45,5%).

Не підтримують ці ідеї близько третини опитаних (33,3% та 34% відповідно).

При цьому ці ідеї підтримують абсолютна більшість опитаних у центральному та західному регіонах України і не підтримують абсолютна чи відносна більшість у решті регіонів.

Дослідження проводилось соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 30 березня. Опитано 2 тис. 18 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.