Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Не вбивайте матюками хромосому!

У світі науки 21103 перегляди

Опубліковано - 27.05.2016 00:19 | Всі новини | Версія для друку

Не вбивайте матюками хромосому!
Не вбивайте матюками хромосому!
В російському Інституті квантової генетики вчені декілька років тому проводили дослідження, що дозволяють частково відповісти на питання: що ж відбувається сьогодні з родом людським?

За допомогою розробленої вченими апаратури слова людини можуть бути представлені у вигляді електромагнітних коливань, які прямо впливають на властивості і структуру молекул ДНК. Саме ці молекули відповідають за спадковість людини. Тому зміст людської мови безпосередньо впливає на людський геном (сукупність всієї генетичної інформації організму), повідомляє econet.ru.

Наприклад, людина постійно у своїй мові використовує нецензурні вирази. При цьому її хромосоми починають активно змінювати свою структуру.

У тому випадку, якщо мова людини насичена негативними за змістом словотвореннями, в молекулах ДНК починає вироблятися так звана «негативна програма».

Поступово ці спотворення стають настільки значними, що видозмінюють структуру ДНК, і це передається нащадкам людини.

Накопичення таких негативних якостей може бути названо «програмою самоліквідації». Вчені зафіксували: лайливе слово викликає мутагенний ефект, який аналогічний радіаційному випромінюванню потужністю в тисячу рентген. Подібна здатність впливати словами на програму спадковості відома людству з найдавніших часів. З релігійних джерел ми знаємо, що завдяки молитвам святих і праведників зцілювалися безнадійно хворі люди. Благословення при цьому поширювалася не тільки на саму людину, а й на його нащадків. Слово - двосічний меч.

Приголомшливим є висновок вчених: ДНК сприймає мову та її зміст. Хвильові «вуха» ДНК безпосередньо засвоюють звукові коливання. За допомогою слова, мови, а значить - думки, бо мова є результат мислення, - людина, як скульптор, ліпить свій генетичний апарат.

Так, від покоління до покоління, як сніжний ком, наростають негативні, саморуйнівні процеси, що закладені в людському геномі його мовою. При цьому для ДНК не має значення, чи є співрозмовник живою людиною або телевізійним «героєм». Відомий психотерапевт С. Горін вважає, що побутове хамство завдає психіці людей набагато більшої шкоди, ніж найвитонченіший гіпноз.
В якості противаги нецензурній лексиці, пропонуємо збільшити кількість позитивно заряджених слів на душу населення.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.