Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У МВФ вказали на умову співпраці з Україною. Коли буде візит наступної місії – невідомо

Економіка 2645 переглядів

Опубліковано - 11.09.2020 16:33 | Всі новини | Версія для друку

У МВФ вказали на умову співпраці з Україною. Коли буде візит наступної місії – невідомо
У МВФ вказали на умову співпраці з Україною. Коли буде візит наступної місії – невідомо
Директор департаменту комунікацій Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс на брифінгу 10 вересня заявив, що подальший розвиток програми співпраці фонду з Україною залежатиме від збереження незалежності від влади діяльності антикорупційних органів в країні.

«Спеціальна антикорупційна прокуратура та Вищий антикорупційний суд є ключовою складовою структурних реформ для досягнення більш сильного та справедливого зростання, і я б сказав – передумовою в рамках поточної програми, яку підтримує МВФ. Більш широкий контекст полягає в тому, що ми продовжуємо нашу взаємодію з владою (України – ред.), обговорення програми, її умов та зобов’язань тривають», – сказав Райс.

Він також додав: «У мене немає дати першої спостережної місії».

21 серпня у Міжнародному валютному фонді заявили про намір продовжити співпрацю з Україною в межах чинної нині програми stand-by, але нічого не сказали з приводу можливості отримати наступний транш цього кредиту. Тоді у фонді казали, що дискутують з урядом України щодо термінів проведення реформ, які є умовами для отримання Україною грошей.

7 травня цього року після багатомісячних переговорів із Україною щодо трирічної програми розширеного фінансування МВФ урешті відмовився від неї і запропонував вужчу програму stand-by через «безпрецедентну невизначеність щодо економічних і фінансових перспектив і необхідність зосередити політичні пріоритети на короткостроковому стримуванні й стабілізації» в Україні. 9 червня Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила 18-місячну програму співпраці з Україною на п’ять мільярдів доларів, яка буде виконана в разі виконання Україною низки умов. Перший транш у 2,1 мільярда доларів Україна отримала вже 12 червня.

Але 1 червня голова Національного банку України Яків Смолій подав у відставку, заявивши про «систематичний політичний тиск». Його відставка, а потім і призначення на його місце Кирила Шевченка викликали значне занепокоєння у світі, зокрема в фінансових установах, у тому числі і в МВФ, і в бізнесових колах, щодо незалежності Нацбанку і подальшого перебігу реформ в Україні. Новий голова Нацбанку заявив про продовження партнерства з МВФ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.