Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Держава забула про туристичні об’єкти до ЄВРО-2012

Влада 4571 перегляд

Опубліковано - 19.05.2010 14:28 | Всі новини | Версія для друку

Держава забула про туристичні об’єкти до ЄВРО-2012
Держава забула про туристичні об’єкти до ЄВРО-2012
Список туристичних об’єктів, які пропонуватимуть гостям ЄВРО 2012 поступово урізують. Фінансування того, що залишилося, цього року ще й не починали. Принаймні у центрі українського туризму - на Львівщині.

Кожен регіон приймаючого чемпіонат міста в Україні розробив свої туристичні маршрути для гостей з усіма найвизначнішими пам’ятками архітектури.

Приміром, Львівщина запропонувала включити до державної програми підготовки всі пам’ятки архітектури вздовж міжнародних трас, автентичні дерев’яні церкви, історичні замки та палаци національного значення, повідомив керівник управління охорони культурної спадщини Львівщини Василь Івановський. Утім, спочатку з програми викинули дерев’яні церкви, а тепер з новими змінами і палаців не залишилося, додав Івановський.

У відділі підготовки до „Євро 2012” Львівської ОДА повідомили, що згідно з рекомендованою мінекономіки, але ще не затвердженою програмою підготовки, залишилися практично лише об’єкти історичної спадщини, музеї та театри у межах міста - палаців та церков дійсно немає.

Поки жодної копійки

Фінансування на підготовку трьох десятків туристичних об’єктів зменшено з 247 мільйонів гривень до 166 мільйонів. Однак, цього року ще не надійшло жодної копійки саме на підготовку туристичних об’єктів. До того ж змін потребує і туристичне ознакування, яке не відповідає міжнародним стандартам.

За недоброю українською традицією, гроші на збереження культурної спадщини зазвичай надходять у регіони під кінець року, коли освоїти їх вже складно, розповів „Німецькій хвилі” завідувач відділом дослідження пам’яток західного регіону Науково-дослідного інституту памяткоохоронних досліджень Микола Гайда.

Грошей – на кілька дерев’яних церков

Церкви викреслили з програмиBildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Церкви викреслили з програми Він також повідомив, що у цьогорічному державному бюджеті на збереження пам’яток закладено всього 8 мільйонів гривень.

„Вісім мільйонів на цілу Україну – це ніщо. Адже лише на один об’єкт, дерев’яну церкву треба з два мільйони гривень”. До того ж кошти поділено між двома міністерствами: культури та регіонального будівництва, що негативно позначається на збереженні спадщини.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.