Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Екіпаж літака Президента Польщі знав, що умов для прийому немає

Надзвичайна подія 7068 переглядів

Опубліковано - 19.05.2010 15:46 | Всі новини | Версія для друку

Екіпаж літака Президента Польщі знав, що умов для прийому немає
Екіпаж літака Президента Польщі знав, що умов для прийому немає
Екіпаж літака Президента Польщі, що розбився, своєчасно одержував інформацію про погані погодні умови.

Про це сьогодні на прес-конференції в Москві повідомила голова Міждержавного авіаційного комітету Тетяна Анодіна.

«Екіпаж своєчасно одержував дані про метеобстановку і запасні аеродроми від диспетчерських пунктів Мінська, аеродрому Смоленська «Північний», а також від літака екіпажа літака Як-40 Міноборони Польщі, який зробив посадку на цьому аеродромі приблизно за півтори години до катастрофи», - сказала Анодіна.

У свою чергу голова технічної комісії МАК Олексій Морозов також повідомив, що екіпаж одержував метеозведення по аеродрому вильоту, по всіх запасних аеродромах і маршруту польоту.

«Така інформація надавалася диспетчерами Мінська, Смоленська, а також екіпажем Як-40 ВПС Польщі. Після виходу на зв`язок з диспетчером аеропорту «Північний» він двічі попередив, що на аеродромі туман, видимість 400 метрів, умов для прийому немає», - сказав він.

За словами Морозова, приблизно за 16 хвилин до катастрофи екіпаж Як-40 одержав таку саму інформацію: видимість 400 м і вертикальна видимість – 50 метрів.

«Приблизно за 11 хвилин до катастрофи екіпаж Як-40 поінформував, що екіпаж російського Іл-76 виконав два заходи і пішов на запасний аеродром. За 4 хвилини до катастрофи екіпаж Як-40 поінформував, що він оцінює видимість як 200 метрів», - сказав Морозов.

Водно він повідомив, що, незважаючи на ці повідомлення, на прохання екіпаж Ту-154 виконав пробний захід на посадку до висоти ухвалення рішення (100 метрів). За його словами, при дозволі екіпажу третього розвороту диспетчер поінформував, що від 100 метрів необхідно бути готовим до відходу на друге коло.

Відповідаючи на запитання, чому не був вибрано інший аеродром, Морозов сказав: «Прерогатива вибору аеродрому призначення і запасних аеродромів є виключно прерогативою того, хто організує політ. В даному разі це польська сторона».

Як повідомлялося раніше, 10 квітня літак Президента Польщі Леха Качиньського, на борту якого було 96 осіб, розбився під час заходу на посадку на військовий аеродром під Смоленськом.

Качиньський з дружиною і делегацією високопосадовців планував взяти участь у траурних заходах з приводу 70-х роковин Катинської трагедії.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.