|  | 
| Дорогою Путіна, дорогою Леніна: про протести можна забути | 
Про це він заявив у четвер в інтерв`ю журналістам у Києві, повідомляє УНІАН.
"Демократія - це свобода права, і я маю право нормально жити. Будь-яка протестна акція не повинна порушувати нормальне життя інших людей. Якщо я прийду до вас у спальню з барабаном і почну барабанити проти того, що птахи сідають на мій балкон. Це нормально?", - сказав міністр.
При цьому Могильов додав, що "за будь-якої акції має бути порядок. Я не маю права допускати бійок і конфліктів".
"Тому міліція вживатиме заходи з охорони прав всіх людей. Працівників міліції на таких заходах буде рівно стільки, скільки необхідно для забезпечення охорони громадського порядку", - заявив міністр.
Як відомо, протягом останнього місяця міліція блокувала проведення мітингів з боку опозиції.
Зазвичай ще на шляху до місця пікетування ці спецпідрозділи блокують опозицію, беручи її в кільце. Так двадцять-тридцять протестувальників виявляються оточеними 200-300 "беркутівцями". Якщо ж колона спробує продовжити рух, це вважатиметься протидією міліції.
При цьому міліція навпаки всіляко сприяє мітинговій діяльності прихильників президента Януковича.
Останні коментарі і Віктора Януковича, і Могильова щодо перешкоджанню акціям опозиції дуже нагадують відповідь Володимира Путіна музиканту Юрію Шевчуку про спецпідрозділи МВС, що розганяють "Марші незгодних".

 
 
 Актуально
Актуально 
 

 7512 переглядів
 7512 переглядів

 Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:


