Аратта - На головну

30 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чи відкриє Європа двері перед пересічним українцем?

Світ навколо нас 4325 переглядів

Опубліковано - 14.06.2010 10:39 | Всі новини | Версія для друку

Чи відкриє Європа двері перед пересічним українцем?
Чи відкриє Європа двері перед пересічним українцем?
Європейська ініціатива стабільності лобіюватиме інтереси України в Євросоюзі на переговорах з безвізового режиму. Організація пропонує українцям скористатися досвідом балканських країн у візовому діалозі з ЄС.

Європейська ініціатива стабільності (European Stability Initiative) вже кілька років виступає адвокатом балканських держав у Євросоюзі щодо питань лібералізації візового режиму. Нині міжнародна організація шукає партнерів в Україні, аби допомогти й офіційному Києву у переговорному процесі з ЄС про відміну віз.

В інтерв’ю Deutsche Welle керівник проекту «Шенгенський білий список» Європейської ініціативи стабільності Александра Штиґлмаєр сказала, що успіх України щодо безвізового режиму залежить зокрема від людей на ключових посадах у Брюсселі. Але сам переговорний процес із Києвом просувається лише так швидко, як дозволяють уряди країн-членів Євросоюзу. А у них поки немає однозначного рішення щодо українського візового питання.

Не без перспектив

Разом з тим Штиґлмаєр зауважила, що не всі члени ЄС так песимістично сприймають Україну і таки зацікавлені надати країні безвізовий режим. «О Боже, кажуть деякі європейські чиновники, це ж нелегальна міграція, організована злочинність. Але в України є шанс спростувати побоювання і сумніви. Втім, усе це буде можливо після реформ», - сказала представниця Європейської ініціативи стабільності.

Вона наголосила, що Україні необхідно першочергово удосконалити паспортну систему, поліпшити контроль на кордонах і серйозно підійти до питань нелегальної міграції та боротьби з корупцією. Вирішальну роль саме грають не так політики, як активна позиція міністерства внутрішніх справ України.

«Я думаю, що пройде не так і багато часу, як Україна буде у Шенгенському білому списку», - переконана Александра Штиґлмаєр.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.