Аратта - На головну

5 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Могильов через два місяці повинен оволодіти державною мовою

Влада 3463 перегляди

Опубліковано - 1.07.2010 14:11 | Всі новини | Версія для друку

Могильов  через два місяці повинен оволодіти державною мовою
Могильов через два місяці повинен оволодіти державною мовою
Президент України Віктор Янукович вимагає від міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова протягом двох місяців вивчити державну мову.

Про це Президент заявив під час наради керівників правоохоронних та інших органів з питань протидії злочинності та посилення боротьби з наркоманією.

Янукович висловив незадоволення тим, що міністр внутрішніх справ оприлюднив свою доповідь під час наради російською мовою. "Даю вам два місяці, щоб перейти на українську мову", - сказав у зв'язку з цим Президент.

Могильов народився в місті Петропавловськ-Камчатський Російської Федерації в сім'ї військових. У 1977 році закінчив Слов'янський державний педагогічний інститут за спеціальністю вчитель фізики. У 1993 році він закінчив Національну академію внутрішніх справ. Раніше працював у Донецькій області і Криму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.