Аратта - На головну

11 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Американські вчені довели, що не в грошах щастя

У світі науки 5630 переглядів

Опубліковано - 2.07.2010 16:18 | Всі новини | Версія для друку

Американські вчені довели, що не в грошах щастя
Американські вчені довели, що не в грошах щастя
Американські вчені з університету Іллінойсу довели, що щастя людини полягає не в кількості грошей.

Згідно з результатами дослідження, задоволеність життям зазвичай зростає із збільшенням доходу, але це не обов'язково означає позитивні емоції.

На запитання соціологів у 2005-2006 роках відповіли понад 136 тис людей у 132 країнах, що представляють 96% населення планети. Результати відображають різноманітність культурних, економічних і політичних реалій різних куточків земної кулі.

Респондентів просили оцінити за десятибальною шкалою ступінь задоволеності основними потребами у їжі, житлі, зручностях, а також психологічних потреб. Крім того, вони повинні були відповісти на питання про позитивні і негативні емоції, пережиті у попередній день, про те, чи відчувають вони повагу з боку оточуючих, чи можуть покластися на друзів і родину в надзвичайній ситуації і наскільки вони вільні вибирати види повсякденної діяльності.

Як і в попередніх дослідженнях, встановлено, що задоволеність життям зростає в міру збільшення особистого й національного доходу. Але позитивні емоції, які зростають у міру збільшення доходів, більш тісно пов'язані з іншими факторами, такими як повага з боку оточуючих, свобода, соціальна підтримка і добре виконана робота.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що британські вчені дійшли висновку - гроші приносять щастя, але тільки якщо у твоїх сусідів їх менше.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.