Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Профспілки планують оскаржити в судi пiдвищення цiни на газ

Газоват 5589 переглядів

Опубліковано - 14.07.2010 13:55 | Всі новини | Версія для друку

Профспілки планують оскаржити в судi пiдвищення цiни на газ
Профспілки планують оскаржити в судi пiдвищення цiни на газ
Нацiональний форум профспiлок України має намiр оскаржити в судi пiдвищення цiни на природний газ для населення.

Як повiдомляє прес-служба НФПУ, вiдповiдну заяву форуму пiдписав його голова Мирослав Якибчук.

«Урядовi плани стосовно пiдвищення цiни на газ порушують конституцiйний принцип заборони ухвалення рiшень, що погiршують соцiальне становище громадян», – йдеться в заяві.

У НФПУ наголосили, що пiдвищення цiни на газ для населення необґрунтоване, оскiльки населення України споживає саме український газ, а не iмпортний.

Апеляцiю влади до зобов’язань перед Мiжнародним валютним фондом у профспілках вважають неправомiрною, i звертають увагу на попередні заяви української влади про те, що зниження цiни на росiйський газ дасть змогу вiдмовитися від підвищення роздрiбних цiн на газ для населення.

Крiм того, в НФПУ зауважили, що уряд спочатку має розробити план реформ у сферi житлово-комунального господарства, розмежувати тарифи для найбiльш забезпечених i соцiально незахищених верств населення, запровадити податок на майно, чiтко визначити видатки на реформи.

Напередодні на сайтi Національної комісії регулювання електроенергетики оприлюднили постанову, згiдно з якою з 1 серпня цiни на газ для населення зростуть на 50%.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.