Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ПАРЄ критикує Україну за затримки з виконанням вироків Європейського суду з прав людини

Світ навколо нас 8519 переглядів

Опубліковано - 3.10.2006 12:56 | Всі новини | Версія для друку

ПАРЄ критикує Україну за затримки з виконанням вироків Європейського суду з прав людини
ПАРЄ критикує Україну за затримки з виконанням вироків Європейського суду з прав людини
Парламентська асамблея ради Європи піддала критиці Україну, а також чотири інші держави (Росію, Великобританію, Італію та Туреччину) за неприйнятні затримки із виконанням вироків Європейського суду з прав людини.

У понеділок ПАРЄ ухвалила відповідну резолюцію, в якій йдеться, зокрема, про можливі санкції.

ПАРЄ закликає делегації цих країн протягом шести місяців надати конкретні результати або ж реалістичні плани дій, які б допомогли вирішити проблему. В іншому разі – Парламентська асамблея Ради Європи залишає за собою право застосувати восьмий пункт правил процедури – тобто позбавити парламентську делегацію певної держави права бути присутньою в Асамблеї. Втім, доповідач ПАРЄ з питань виконання вироків Європейського суду з прав людини Ерік Юргенс зазначив, що нині головне – спробувати знайти вихід. “У цій асамблеї ми намагаємося разом із колегами з парламентів окремих країн відшукати шляхи для розв’язання проблем”, – зауважив Юргенс. Доповідач ПАРЄ відвідав Україну навесні і відзначив, як певний поступ, так і цілу низку системних проблем, що підсилюються серйозним втручанням у незалежність судів. Тож, у своїй резолюції Парламентська асамблея ради Європи закликає керівництво України зробити питання виконання вироків Європейського суду з прав людини одним з найбільш пріоритетних.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.