Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардепи пропонують визначитися з міграційною політикою в Україні

Влада 3959 переглядів

Опубліковано - 23.07.2010 14:46 | Всі новини | Версія для друку

Нардепи пропонують визначитися з міграційною політикою в Україні
Нардепи пропонують визначитися з міграційною політикою в Україні
В Україні фактично відсутня національна міграційна політика, оскільки українські законодавці так і не спромоглися виробити належних правил гри в галузі міграції.

Саме тому народні депутати Юрій Кармазін (НУНС), Ігор Шаров (Блок Литвина) і Юрій Гнаткевич (БЮТ) розробили і зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про основні засади державної міграційної політики України», повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра опозиційного уряду Юрія Кармазіна.

Кармазін запевняє, що реалізація положень законопроекту дозволить зміцнити механізми захисту прав та інтересів мігрантів для покращання демографічної та соціально-економічної ситуації в Україні.

«Сьогодні надзвичайно актуальною для України є проблема вдосконалення міграційної політики. Дійсно її розв’язання має важливе практичне значення. Адже загальна невизначеність засад державної міграційної політики спричинює недосконалість та низьку ефективність політики держави в сфері міграції, негативні прогнозні оцінки щодо впливу на соціально-економічний розвиток України, неузгодженість із загальновизнаними світовими стандартами із забезпечення прав людини. В кінцевому результаті це спричиняє дестабілізацію внутрішньої ситуації, суттєву загрозу національній безпеці Україні - створюється додаткове навантаження на державний бюджет, тінізація економіки, знижується асиміляційний потенціал корінного населення, породжується ряд соціальних проблем, зокрема, прояви ксенофобії, расизму, національної нетерпимості, які набувають радикального характеру». - наголосив Кармазін.

«Ситуація, яку має Україна в міграційній сфері, наближається до критичної. Особливості географічного становища України, як території, що перетинається світовими міграційними шляхами, а також внутрішні фактори економічного та соціального життя зумовлюють інтенсивні міграційні процеси як в середині України, так і за її межами. На сьогодні Україна одночасно виступає як країна, яка постачає власних нелегальних емігрантів, виступає транзитом нелегалів та об’єктом нелегальної імміграції іноземців. Найстрашніше те, що за оцінками Міжнародної організації міграції майже половину людей, які нелегально потрапляють на територію інших країн, ввозять посередники або вони стають об’єктами торгівлі людьми». - сказав Кармазін.

Він зазначив що сьогодні нелегальна міграція має стихійний, масовий та неконтрольований характер. За його словами, явище нелегальної міграції, завдяки своїм масштабам, впливу на суспільно-політичні процеси, зростанню негативних наслідків та загроз, поширенню кримінально індукованих форм потребує адекватного державного реагування та ефективної протидії, якої наразі немає.

«Фрагментарне удосконаленням законодавчої бази у сфері міграції є неприйнятним та неефективним доти, поки не буде вироблено загальнодержавне бачення подолання проблем у цій сфері. Саме тому необхідно прийняти закон, який би визначив основні засади державної міграційної політики України». - переконаний Кармазін.

Він підкреслив, що недооцінка масштабів відсутності основних засад державної міграційної політики України та напрямів її реалізації, ефективних механізмів запобігання нелегальній міграції наносить шкоду міжнародному іміджу країни, призводить до прямих економічних втрат та уже зараз прослідковуються вкрай негативні демографічні та соціальні наслідки, які є незворотними. Якщо стан справ у сфері міграції залишиться в державі й надалі на такому ж рівні, то через декілька років Україна буде заселена вже не громадянами України, а стане суцільним «транзитним болотом»
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.