Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


31 жовня свята демократії не очікується

Вибори-2010 6053 перегляди

Опубліковано - 5.08.2010 12:57 | Всі новини | Версія для друку

31 жовня свята демократії не очікується
31 жовня свята демократії не очікується
Новий закон про місцеві вибори унеможливить рівність доступу кандидатів до ЗМІ та спровокує використання правоохоронців та судів у політичній боротьбі, застерігають експерти.

Якщо раніше Україна мала прогресивне виборче законодавство, але "варварську практику його застосування", то тепер значно погіршилася і якість нового виборчого закону, заявив голова правління міжнародної громадської організації "Інтерньюз-Україна" Костянтин Квурт: "Закон не відповідає європейським стандартам. Якщо це не помилка депутатів, коли вони приймали цей закон, то вона може бути виправлена протягом вересня. А якщо це не помилка, а свідома річ, тоді це означає злочин проти суспільства".

Можливі тлумачення

Новим виборчим законом фактично дозволено роздавати виборцям продуктові набори у вигляді "товарів із зображеннями партійної символіки, якщо їхня вартість не перевищує 5 відсотків мінімального розміру зарплати або 44 гривні і 40 копійок", – пояснив директор з розвитку "Інтерньюз-Україна" Євген Радченко. На його думку, ці та інші норми можуть тлумачитися міліцією, прокуратурою та СБУ на користь провладних кандидатів.

Що означає активну роботу "всіх силових відомств на виборах" .

Міліцейські штрафи агітаторів, зняття з реєстрації кандидата за розклеєну на стовпах виборчу рекламу, відмова у розміщенні реклами в ефірі чи на шпальтах видання, одним із власників якого є суб'єкт виборів – такі серед інших приклади можливих маніпуляцій законом подав директор з правових питань міжнародної громадської організації "Інтерньюз-Україна" Павло Моісеєв. Він вважає, що закон видається "класичною схемою маніпуляцій" з його застосування.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.