Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чому СБУ і МЗС не реагують на протиправні дії російських політгастролерів?

Захист держави 6913 переглядів

Опубліковано - 18.08.2010 10:31 | Всі новини | Версія для друку

Чому СБУ і МЗС не реагують на протиправні дії російських політгастролерів?
Чому СБУ і МЗС не реагують на протиправні дії російських політгастролерів?
Російські політики в Криму знову агітують за возз`єднання Росії, України та Білорусі. Деякі українські правозахисники обурені, чому СБУ не реагує на заклики до порушення територіальної цілісності країни.

Лідер комуністичної партії Росії, депутат Держдуми Геннадій Зюганов, перебуваючи у Сімферополі, закликав нинішніх керівників Росії, України й Білорусі об’єднати в одну державу колишні союзні республіки, аби вони були більш конкурентоспроможними в Європі.

Янукович не хоче бути губернатором

Голова Інституту «Республіка» Володимир Чемерис переконаний, що бажаного ефекту заклики російських політиків не дадуть навіть у Криму.

«Я не думаю, що Янукович і Партія регіонів хочуть бути губернаторами «малоросійської губернії». Для них вигідніше керувати незалежною країною і бути самостійними», - каже Чемерис.

Водночас він вважає, що український уряд і президент надто толерантно ставляться до одіозних російських політиків, які неоднозначно висловлюються про територіальну цілісність України. Раніше українська сторона принаймні займалася практикою ведення «чорних списків», куди заносилися прізвища небажаних «російських гостей».

Відсутність міжнародної реакції

Нині ж, констатує правозахисник, така практика припинена. Москва ж і досі складає списки українців, яким заборонено в’їзд на територію Російської Федерації. За словами Володимира Чемериса, Служба Безпеки України та міністерство закордонних справ нині неадекватно реагують на «випади» окремих російських політиків.

Також українські дипломати абсолютно не домагаються на міжнародному рівні пояснень від російської сторони щодо заборони перетинати кордон Росії деяким українським громадянам.

Зокрема йдеться про українського правозахисника Василя Овсієнка, якому без пояснень відмовили у в’їзді на російську територію. Правозахисник сам звернувся до міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова за поясненнями, утім, відповіді так і не отримав.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.