Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Теракт у Запоріжжі. Головний підозрюваний, після перебування у буцегарні, то визнає провину, то - ні

Кримінал 4628 переглядів

Опубліковано - 26.08.2010 12:13 | Всі новини | Версія для друку

Теракт у Запоріжжі. Головний підозрюваний, після перебування у буцегарні, то визнає провину, то - ні
Теракт у Запоріжжі. Головний підозрюваний, після перебування у буцегарні, то визнає провину, то - ні
Адвокат підозрюваного у вибуху запорізького Свято-Покровського храму 25-річного паламаря Євгена Федорченка Лариса Шевчук заявила, що її підзахисний визнає свою провину.

Про це пише газета «Сєгодня».

Водночас Шевчук наголосила, що паламар весь час змінює свої свідчення.

«Один раз він мені говорить, що робив це, другій — що не робив. Ви знаєте, тепер мені складно бути впевненою в цій людині. Можливо, міняти свідчення його напоумили сусіди по камері» , - сказала Шевчук.

МВС коментує ситуацію стримано.

«Є версія, яка підтвердилася», - сказав міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

У запорізькій міліції стверджують, що це та ж версія, що була із самого початку — помста священикам з боку Харитонова, який був звільнений за крадіжку.

Раніше паламар нібито зізнався міліції, що будучи в змові з колишнім паламарем Антоном Харитоновим і його братом Сергієм (також заарештовані), підклав бомбу в церкві. У бесідах же з своїм адвокатом хлопець говорив, що не винен, а також — що оперативники погрожували його згвалтувати, якщо він у всьому не зізнається.

Як повідомлялося раніше, 28 липня близько 16.30 в Запоріжжі в Свято-Покровському храмі Української православної церкви Московського патріархату стався вибух саморобного вибухового пристрою. 9 людей отримали поранення, від численних ран на операційному столі померла черниця.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.