Аратта - На головну

6 лютого 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Москаль просить звільнити кримський парламент від громадянина Ізраїлю

Регіональні новини Регіон: Автономна республіка Крим 9099 переглядів

Опубліковано - 10.10.2006 12:37 | Всі новини | Версія для друку

Москаль просить звільнити кримський парламент від громадянина Ізраїлю
Москаль просить звільнити кримський парламент від громадянина Ізраїлю
Постійний представник Президента в Криму Геннадій Москаль звернувся до Верховної Ради Криму з проханням достроково позбавити депутатських повноважень розшукуваного Інтерполом Рувіма Аронова.

Своє прохання постпред пояснив тим, що постійне місце проживання Аронова – в Ізраїлі, куди, за інформацією правоохоронних органів цієї країни, Аронов іммігрував 22 листопада 1994 року.

Крім того прес-служба Москаля повідомила, що Аронов є власником ізраїльського паспорта № 259398.

Прес-служба також повідомила, з посиланням на правоохоронні органи Ізраїлю, що за станом на 1 жовтня 2006 року Аронов перебував на території цієї країни.

Як повідомлялося, в середині вересня Ізраїль підтвердив, що розшукуваний Інтерполом депутат Верховної Ради Криму, комерційний директор футбольного клубу “Таврія” Рувім Аронов є громадянином цієї країни.

30 серпня за запитом департаменту кримінального розшуку Міністерства внутрішніх справ Аронов був оголошений в міжнародний розшук.

У вересні на запит МВС і Ізраїлю надійшла інформація, що Аронов з 1994 року є громадянином Ізраїлю, таким чином, Аронов, балотуючись в депутати Ради Криму, завідомо неточну інформацію про своє громадянство.

У серпні МВС оголосило в розшук Аронова за підозрою в причетності до злочинного угрупування “Башмаки”.

У грудні 2003 року співробітники міліції затримали 7 членів організованого злочинного угрупування “Башмаки” в Криму.

В середині 90-х на території Криму активно діяли 3 великих організованих злочинних формування: “Башмаки” чисельністю близько 140 осіб, “Сейлем” - близько 300 осіб, угрупування “Імдат” –трохи більше 30 “бійців”.

Рувіма Аронова обрано до Верховної Ради АР Крим за списками блоку Куніцмна.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.