Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Заукраїнці знають, як виконати програму Президента Януковича

Влада 3358 переглядів

Опубліковано - 22.09.2010 16:23 | Всі новини | Версія для друку

Заукраїнці знають, як виконати програму Президента Януковича
Заукраїнці знають, як виконати програму Президента Януковича
Народний депутат України В’ячеслав Кириленко закликає підійти до пенсійної реформи як реформи економічної – переглянути питання спецпенсій, вивести з тіні фонд оплати праці і зменшити податкове навантаження.

Про це він заявив, виступаючи з трибуни парламенту.

„Влада не хоче починати пенсійну реформу з себе. Вона завжди хоче починати її із народу, простих людей, які внаслідок такої реформи завжди першими починають страждати”, - зазначив лідер партії „За Україну!”.

„Ніколи влада не хоче переглядати питання спецпенсій і верхнього порогу пенсій. Тому що той прошарок, який отримає надзвичайно великі пенсії – він їх отримає за будь-яких економічних чи політичних умов, - зауважив Кириленко, - А ті люди, які отримують невеличку середню пенсію, які відпрацювали по 40-45 років, з них завжди починається пенсійна реформа”.

„Треба нарешті підійти до осмислення пенсійної реформи як реформи економічної, - закликає лідер партії „За Україну!”, - На словах це багато урядів ніби визнавали. На діях – ні в кого політичної волі не вистачало”.

Кириленко звертає увагу на те, що половина фонду оплати праці в країні знаходиться в тіні, через що державний бюджет покриває багатомільярдні борги Пенсійного фонду.

Він наголошує, що якщо держава не буде зменшувати пенсійне навантаження на фонд оплати праці, то Пенсійний фонд надалі наповнюватись не буде.

„Ми повинні нарешті побачити ті реформи, які були обіцяні. Прийшли ж „господарники” і сказали: „знаємо економіку найкраще”, - нагадав Кириленко, - Де ці реформи, де виведення з тіні фонду оплати праці, де зменшені податки. Нічого цього немає”.

Натомість, звертає увагу депутат, в парламент підкидаються лише питання про мови, про національну пам’ять та інші резонансні речі, які людей лише розсварюють, а пенсіонерам від цього жити краще не стає.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.