Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров не читав проект Податкового кодексу?

Влада 3487 переглядів

Опубліковано - 27.09.2010 10:44 | Всі новини | Версія для друку

Азаров не читав проект Податкового кодексу?
Азаров не читав проект Податкового кодексу?
Прем`єр-міністр України Микола Азаров стверджує, що в проекті Податкового кодексу, переданому урядом на розгляд до Верховної Ради, передбачені рівні права податкових органів і підприємців.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «1+1» в неділю.

«Таке завдання вирішене. Всупереч всьому тому, що говорять про Податковий кодекс наші опоненти, ми встановили тверде єдине правило – змагальний процес, в якому рівні права в учасників і суд – єдиний орган, який може вирішити суперечку між державою з одного боку і підприємцем з іншого», - заявив Азаров.

Від “Аратти”: складається враження, що Азаров або свідомо ошукує суспілдьство, або ж просто не читав законопроект, який за його підписом спрямовано у парламент.

Справедливоті заради, одразу ж зазначимо, що прочитати 500 сторінок класичної бюрократичної твочості, поданої у нетрадиційній формі і написаної специфічною мовою - важко. Ще важче - зрозуміти завихлясті формулювання майбутніх правових норм. Проте, ми подолали ці перешкоди.

А відтак можемо стверджувати, що ні про яке рівноправ'я платника податку і чиновника контролюючого органу(який живе за рахунок платника податків і фактично найнятий ним), просто не йдеться. І це можна побачити навіть візуально, не читаючи текст, а просто порівнявши дві статті: ту що визначає права платника податку, і ту, що прямо визначає права податківця. Можемо зазначити, що права податківця значно перевищують права платника податку. До цього слід додати, що права податківця не вичепуються тільки однією стттею законопроекту. Цій темі, за приблизними підрахунками відведено приблизно третину тексту.

Можемо повідомити більше. Такі фундаментальні принципи правосуддя як презумція невинуватості, терміни позовної давності у законопроекті просто ліквідуються як такі. Тобто, все зводиться до анегдотичної формули: 1. Податківець завжди правий; 2. Якщо податківець не правий - дивитися пункт 1.

То ж у нас, у зв'язку з цим виникло питання до пана Азарова: яку державу ми будуємо і чи залишиться в ній конкурентне середовище у царині рекету?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.