![]() |
Тяжіння до Росії є наслідком пропаганди |
— Це наслідок пропаганди — вважає він. — Комусь у нашій владі дуже вигідно представляти Україну зовсім безпорадною без традиційної опіки Росії.
Сам Євген Камінський вважає, що Україна без неї цілком може жити. Не може без російського газу, і це потрібно людям пояснювати.
— Але ми повинні не просити його в Росії, а купувати, — впевнений експерт.
Щодо Європейського Союзу і НАТО, то українцям просто потрібно пояснити суть членства в цих організаціях.
— Люди не розуміють, що приєднання до них напряму пов’язане з дотриманням фундаментальних прав і свобод людини, принципу верховенства права, — каже Євген Камінський. — Українці ж уявляють НАТО як військовий блок, що постійно з кимось воює. Хоча насправді альянс розв’язав лише одну війну — в Югославії.
Від "Аратти": Ми навіть знаємо кому в нашій владі “вигідно представляти Україну зовсім безпорадною без традиційної опіки Росії”. То не є таємницею Полішенеля - варто подивитися на частоту візитів можновладців (і їхні прізвища) до столиці північної сусідки. Та й про який український патріотизм може йти мова, коли лише 37% депутатів Верховної Ради України ідентифікують себе як українці.
* * *
...в темному кутку приємної форми пикатий тєлєвізор "Sony" показує смішне і водночас з тим трагічне кіно. Це не Кустуріца, і не Грінуей. Це засідання Верховної Ради.
Депутат (у тєлєвізорі). - Поки ми з вами отут теревеним, пенсіонери не получають пенсію, солдати патрони, газовики газ, нафтовики нафту, а в Дніпрі перевелась риба, а в коморах миші, бо нема що гризти, так що без Росії нам, товарищі і панове, повний гаплик, що не ясно? (Зал засідань погрозливо гуде).
Лесь Подерв`янський - “Нірвана”