Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ОБСЄ вимагає розслідування випадків нападу на журналістів в Україні

За право людини 4669 переглядів

Опубліковано - 13.10.2010 13:21 | Всі новини | Версія для друку

ОБСЄ вимагає розслідування випадків нападу на журналістів в Україні
ОБСЄ вимагає розслідування випадків нападу на журналістів в Україні
ОБСЄ вимагає розслідування випадків нападу на журналістів в Україні.

Про це заявила сьогодні на прес-конференції представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович.

«Єдине, до чого у мене толерантність нульова, – це фізична безпека журналістів. Крім засудження випадків нападів на журналістів, ми вимагаємо розслідування всіх нападів на журналістів», - сказала Міятович.

Вона нагадала про справи журналістів Георгія Гонгадзе та Василя Климентьєва, наголосивши при цьому на необхідності скорішого їх розслідування. «Гонгадзе заслуговує на справедливість, його багатостраждальна родина та колеги заслуговують на справедливість. Забезпечення безпеки працівників ЗМІ має бути пріоритетним завданням української влади», - додала Міятович.

Коментуючи нещодавні звіти, зроблені міжнародними моніторинговими організаціями щодо забезпечення свободи слова в Україні, Міятович зазначила: «Аби відповідати міжнародним медіа стандартам та зобов’язанням в рамках ОБСЄ щодо забезпечення свободи ЗМІ, влада має уникати жодних спроб впливати або втручатися в контент».

В той же час вона зазначила, що український медіа-простір потребує реформування.

Зокрема, на її думку, необхідно якнайшвидше прийняти закон про доступ до інформації, а також вирішити проблему створення суспільного телебачення в Україні. Вона вважає, що суспільне телебачення - це перехідний етап від монополії держави на ЗМІ. «Намір чинної влади прийняти законодавчу базу, необхідну для створення суспільного мовлення в України, є рішучим. Мене запевнили, що цей десятирічний процес буде завершено наприкінці цього року. Життєздатний, політично та фінансово незалежний суспільний мовник - єдина запорука забезпечення плюралізму у сфері мовлення», - наголосила Міятович.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.