Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе-2. Слідство, замість розслідування, пресує свідків

Кримінал 4601 перегляд

Опубліковано - 20.10.2010 11:18 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе-2. Слідство, замість розслідування, пресує свідків
Справа Гонгадзе-2. Слідство, замість розслідування, пресує свідків
Колега зниклого харківського журналіста Василя Климентьєва, заступник головного редактора газети “Новий стиль” Петро Матвієнко вважає, що його життю загрожує небезпека.

Як заявив Матвієнко в інтерв'ю Deutsche Welle, слідство намагається примусити його замовкнути "змінити свою думку про те, що Климентьєв зник через професійну діяльність: "Слідство неодноразово пробувало мене переконати, що Климентьєв поганий, що він бізнесмен, у нього багато грошей. Але ніхто не приховує, що Василь Петрович у 90-х роках активно займався бізнесом. Та взагалі у мене немає підстав змінювати свою думку щодо його зникнення”.

Обшук свідка

Матвієнко розповів, що у його квартирі, за рішенням місцевого суду, вже відбувся обшук, вилучені усі носії інформації. Матвієнко, який нині у статусі свідка, а не підозрюваного, обурений мотивацією суду: ”Що за мотивація? Через те, Матвієнко робить заяви, дає інтерв'ю, скликає прес-конференції, їздить до Київа? Це прямий тиск на свободу слова!"

Янукович просив показати йому приклад утисків на свободу слова? Хай йому покажуть це рішення суду, додав журналіст.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.