Аратта - На головну

10 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Харкові підрахуї відчайдушно проштовхують Гепу

Вибори-2010 Регіон: Харківська область 10066 переглядів

Опубліковано - 1.11.2010 18:15 | Всі новини | Версія для друку

У Харкові підрахуї відчайдушно проштовхують Гепу
У Харкові підрахуї відчайдушно проштовхують Гепу
На 68-ій і 168-ій виборчих дільницях зафіксовано невідповідність протоколів даним, отриманих під час голосування. Заміна результатів відбувається на користь кандидата на пост міського голови Кернеса.

Про це заявив заступник голови обласного штабу партії «Батьківщина» Віталій Маляренко, повідомляє прес-служба партії.

«Такі факти, що зараз розкриваються, далеко не поодинокі. У нас їх уже близько двох десятків. Ситуація дуже тривожна », - зазначив Маляренко.

Про факти фальсифікації результатів заявили члени цих виборчих комісій і спостерігачі від «ВО «Батьківщина».

Ситуація по дільницях в даний час перевіряється народними депутатами. З боку міського штабу «Батьківщини» готується відповідні звернення в міську територіальну виборчу комісію і прокуратуру.

Як повідомлялося раніше, за результатами більшості екзи-полів у Харкові лідирує кандидат від «Батьківщини» Арсен Аваков. Лише екзит-пол, який здійснювався на замовлення Партії регіонів визначив Геннадія Кернеса переможцем.

Між тим, вчора Кернес у ефірі телебачення пообіцяв, що підрахунок голосів буде здійснюватися чесно і якщо він програє - то визнає свою поразку. Мабуть пожартував.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.