Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент ухвалив Податковий кодекс

Влада 4789 переглядів

Опубліковано - 18.11.2010 21:34 | Всі новини | Версія для друку

Парламент ухвалив Податковий кодекс
Парламент ухвалив Податковий кодекс
Верховна Рада України ухвалила у другому читанні і в цілому Податковий кодекс України.

За це рішення проголосували 269 із 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Під час голосування і після того, як на табло висвітилася необхідна кількість голосів для позитивного рішення, представники опозиції вигукували: «Ганьба».

При цьому голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН зазначив, що «в процесі оформлення цього закону» його буде розділено на два – Податковий кодекс і на закон, який стосується внесення змін до інших законів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу.

Литвин також наголосив, що напрацьовані уточнення до Податкового кодексу, які становлять 32 сторінки. Він наголосив, що Комітет ВР з питань митної та податкової політики разом з урядом має їх опрацювати і «ми оформимо їх як зміни до закону», тобто до Податкового кодексу України перед тим як Податковий кодекс буде підписаний головою ВР та направлений на підпис Президенту України.

Як повідомлялося раніше, під час розгляду у другому читанні проекту Податкового кодексу немало статей та норм відкладалося для узгодження позицій між парламентом та урядом.

Литвин підкреслив, що під час підготовки Податкового кодексу і уряд, і парламент намагалися «знайти компроміс між тими хто платить податки і потребами і зобов’язаннями держави, які вона має виконувати в соціальній сфері».

Він зазначив, що сьогодні в Україні «кожна друга сім’я має пільги», але при потребі 44 млрд. на їх виплату фактично виділяється лише 5 млрд.». Литвин при цьому визнав, що «не все вдалося зробити».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.