Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відстаємо, бо до нас мало їдуть

Туризм 11439 переглядів

Опубліковано - 23.10.2006 19:29 | Всі новини | Версія для друку

Відстаємо, бо до нас мало їдуть
Відстаємо, бо до нас мало їдуть
Доволі скромні туристичні результати України пояснюють не відсутністю у нас привабливих для туризму місць. Їх удосталь. Шкодить українському туризму інше — відсутність нормальної державної політики, поганий закон “Про туризм” і неувага до в’їзного туризму.

Принаймні так вважають у Туристичній асоціації України.

— Візьмемо для прикладу Київ як найбільший туристичний центр держави, — каже президент асоціації Борис Вихристенко, 68 років. — Нібито вирішуючи проблеми із тиснявою на дорогах, міська влада заборонила проїзд екскурсійних автобусів до центральної частини міста. Західні туристи, переважно літні люди, не можуть доїхати ані до своїх готелів, ані до туристичних місць. Ми вже направили з десяток запитів. Реакції немає.

У країнах-лідерах світової індустрії туризму ставку роблять саме на залучення туристів з-за кордону. Для цього ухвалюють якнайсприятливіші закони. В Україні ж турфірми переважно займаються вивозом за кордон своїх громадян.

— Закон ”Про туризм” відверто лобістський, — зауважує Борис Вихристенко. — Він спрямований виключно на підтримку виїзного туризму. Це суто український винахід, бо такої практики немає ніде. Сподіваємося, що у Верховній Раді це зрозуміють і змінять закон.

На думку фахівця, серед $12 млрд прибутків України від туризму переважна більшість — це гроші українців, які були заплачені нашим же туристичним фірмам. Та й сама ця цифра викликає у Бориса Вихристенка великі сумніви.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.