Аратта - На головну

7 березня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чиновники КМДА заплуталися у власних агітках про пеню

Добробут Регіон: м.Київ 5136 переглядів

Опубліковано - 27.01.2011 17:25 | Всі новини | Версія для друку

Чиновники КМДА заплуталися у власних агітках про пеню
Чиновники КМДА заплуталися у власних агітках про пеню
Жителі Києва будуть сплачуватимуть пеню при невчасній сплаті за надані комунальні послуги.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, роз'яснюючи розповсюджену у ЗМІ інформацію про те, що кияни не сплачуватимуть пені.

Він підкреслив, що рішення про стягнення пені ввела держава.

"Говорять, що я сказав, що її взагалі не буде. А я сказав про те, що пеня буде діяти гірше, ніж ефективний механізм знижок. Ми вважаємо, що пеню не потрібно буде застосовувати, бо механізм, який застосовуємо ми (дворівневі тарифи – ред.), ефективніший. Пеня по закону нараховується – 0,01% за день прострочення. Виходить, за місяць прострочки – менше 1%", - сказав Мазурчак, підкресливши, що минулого разу журналісти його неправильно зрозуміли.

В той же час, начальник Головного управління КМДА з цінової політики Василь Яструбинський сказав, що поки нема відповідної постанови Кабінету міністрів про нарахування пені, про неї мова не може йти.

Як повідомлялося раніше, 17 грудня минулого року Верховна рада ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги", що передбачає з 1 січня 2011 року нарахування пені населенню за невчасну оплату ЖКП.

21 грудня Президент Віктор Янукович підписав цей закон.

Пізніше, 5 січня, Мазурчак заявив: "Пеня по квартплаті не буде нараховуватись. Ми вважаємо, що механізм, який ми даємо по стимулюванню (киян вчасно оплачувати отримані комунальні послуги) – він має спрацювати краще, ніж штрафні санкції".

Він навів приклад Комсомольська, жителям якого свого часу були запроваджені знижки на житлово-комунальні послуги в разі їх вчасної оплати, і вже п'ять років у місті успішно діє така система.

"Він показав, що більше 80% мешканців користувались цим механізмом", - зазначив Мазурчак.

За його словами, столична влада не давала ЖЕКам жодних вказівок нараховувати пеню за невчасне внесення оплати за комунальні послуги.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.