Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ06 Квітня+2°72%735мм3м/c07.04+2°08.04+2°09.04+4°

Наш банер

Наш банер


Українське кіно залишилося без нагород на своєму ж кінофестивалі

Мистецький погляд 10051 перегляд

Опубліковано - 30.10.2006 14:47 | Всі новини | Версія для друку

Українське кіно залишилося без нагород на своєму ж кінофестивалі
Українське кіно залишилося без нагород на своєму ж кінофестивалі
Усі призи «Молодості», яка завжди проходить в Україні, поїхали за кордон. Найбільше трофеїв повезла додому Румунія. Першість вона отримала за найкращий короткометражний фільм та акторську роботу.

У руках румунського режисера і гран-прі. Корнелієві Порумбою за стрічку «12:08 на схід від Бухареста» вручили статуетку «Скіфський олень» та 10 тисяч доларів.

Найкращим серед повнометражних фільмів стала робота російського майстра Івана Вирипаєва «Ейфорія». У цій номінації висували й українську стрічку «Orange Love», проте вона залишилася непоміченою.

«Orange love» програв через несміливість, таку думку висловив член журі, український кінокритик Володимир Войтенко. Режисеру забракло духу глибше осягнути революційні події - вони пройшли лише своєрідним відлунням.

Володимир Войтенко, кінокритик:
«Наше кінематографічне середовище не настільки зріле і сміливе, щоб зробити фільм про сьогодні».

Вітчизняну кінематографію Войтенко називає ремеслом. Каже, до нього слід додати мистецтва, а це неможливо без розумної державної політики та професійного середовища. Воно в країні лише зароджується, та й то тільки в столиці.

А от, на думку голови журі Джона Ірвіна, єдине, чого не вистачає українському кіно - це грошей.

Джон Ірвін, голова журі 36-го міжнародного кінофестивалю «Молодість»:
«Коли є фінансування, шанси українського кіно зростають. Український кінематограф може покращити світовий. Тут будуються нові студії, це дуже добрий знак».

36-ий міжнародний кінофестиваль «Молодість» відкривав сам Президент, на закритті побувала його дружина. Така увага перших осіб держави дає надію вітчизняним кіномитцям, що держава таки повернеться до них обличчям.

Однак у відповідь на запитання, коли саме це станеться, лише мовчки знизують плечима.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Мистецький погляд»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...