Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович думає, що за рік виконає план по безвізовому режиму з ЄС

Влада 4119 переглядів

Опубліковано - 28.01.2011 15:44 | Всі новини | Версія для друку

Янукович думає, що за рік виконає план по безвізовому режиму з ЄС
Янукович думає, що за рік виконає план по безвізовому режиму з ЄС
Україна сподівається отримати безвізовий режим з Євросоюзом до кінця 2011 року.

Про це президент Віктор Янукович заявив, виступаючи на традиційному українському ланчі в Давосі.

"Сподіваюся, що до проведення Євро-2012 безвізовий режим з Євросоюзом стане реальністю. Ми все зробимо, щоб це стало реальністю в 2011 році", - сказав Янукович.

Янукович також заявив, що Україна готується до Євро-2012 з випередження графіку.

"Підготовка до Євро іде випереджальним темпами. І гості Києва, Харкова, Львова, Донецька будуть задоволені відвіданням великого спортивного дійства, назва якого є футбол", - сказав Янукович.

Як повідомлялося раніше, 22 листопада, в Брюсселі в ході саміту Україна - ЄС Євросоюз надав Україні План дій щодо безвізового режиму.

План передбачає введення паспортів з біометричними даними, посилення заходів боротьби з нелегальною міграцією, удосконалення управління кордоном, поглиблення міжнародно-правової взаємодії у сфері боротьби з організованою злочинністю, незаконним обігом наркотиків і торгівлею людьми.

Проте в українському МЗС вважають, що Євросоюз не дуже зацікавлений у запровадженні безвізового режиму з Україною.

Від “Аратти”: очевидно, що Європа, навіть у разі виконання плану дій( що малоймовірно), не буде поспішати відкривати кордони, оскільки в Україні влада ще не навчилася ні поважати Закон, ні права і свободи людини.

Аце - для європейців найвищі цінності.

Судячи з усього, зазначений піар Президента розрахований хіба що на внутрішньоукраїнську публіку. Ту, що досі, попри реальність, становить електорат Партії регіонів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.