Аратта - На головну

24 жовтня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Замість участі в УЄФА - спільні Кубок й чемпіонат Росії та України?

Спорт 9485 переглядів

Опубліковано - 30.01.2011 19:20 | Всі новини | Версія для друку

Ахметов вже давно домовився про спільні Кубок й чемпіонат Росії та України
Ахметов вже давно домовився про спільні Кубок й чемпіонат Росії та України
Президент московського ЦСКА Євгеній Гінер ще кілька років тому дійшов згоди із президентом донецького “Шахтаря” Рінатом Ахметовим з питання організації спільного Кубка й чемпіонату України й Росії.

Про це Гінер розповів в інтерв`ю "Спорт-Уикенду".

"Ми з Рінатом Леонідовичем розмовляли на цю тему ще в 2004 році й попередня згода в нас є – і на організацію спільного Кубка, і на подальше переростання співробітництва в спільний чемпіонат. Але існує маса технічних моментів – ми з Ахметовим це прекрасно розуміємо.

Повторюся, вирішити можна все. От зберуться одного разу керівники футбольних федерацій провідних країн і вирішать грати Кубки не в конкретних державах, а об'єднаний, загальноєвропейський. Чому б і ні? Заодно скасують візи на континенті, і будемо ми їздити без проблем один до одного. Але скільки розмов про скасування цих віз, а щось рухається ця справа поки із труднощами. І зрозуміло чому. Одне - позначити намір, зовсім інше – вирішити й погодити технічні аспекти.

Сьогодні в нас із Україною по шість команд в єврокубках, а скільки буде при єдиному Кубку? Такі глобальні проблеми, але є ще маленькі. Однак найголовніше, що в серйозних людей в обох країнах є розуміння, що в принципі такий турнір – великий плюс.

Повні трибуни, коли грає "Зеніт" - "Динамо" Київ або ЦСКА - "Шахтар", більш солідні комерційні контракти, продаж телеправ", - розповів Гінер.

Від “Аратти”. Чи не з намаганням обмежити міжнародні зустрічі українських футбольних команд “об`єднаним чеміпонатом України і Росії” пов`язані останні події навколо Федерації футболу України?

Чи не забагато “об`єднаних проектів” нинішня влада планує з Росією - об`єднання стратегічних галузей промисловості, передача ГТС під нагляд Росії, ось тепер - і спортивні проекти? Виконує плани Кремля по поверненню України (через її політичне і економічне банкроцтво) до складу Російської імперії?
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Спорт»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.