Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прем'єр знову не погодився із Президентом і Конституцією

Коаліція «С.Р.А.К.А» 7828 переглядів

Опубліковано - 2.11.2006 20:22 | Всі новини | Версія для друку

Прем'єр знову не погодився із Президентом і Конституцією
Прем'єр знову не погодився із Президентом і Конституцією
Прем'єр-міністр Віктор Янукович допускає продовження термінів перебування Чорноморського флоту Росії на території України після 2017 року.

Про це Янукович сказав журналістам.

Він підкреслив, що рішення цього питання залежить від того, наскільки в цьому буде необхідність і вигода для України і Росії.

Він також відзначив, що це питання повинно розглядатися з погляду перспектив політичних і економічних відносин України і Росії.

Янукович сказав, що не бачить на сьогодні перешкод для спокійного обговорення цієї теми, виходячи з прагматичних позицій, без надмірної політизації цього питання.

Він підкреслив, що для ухвалення остаточного рішення з цього питання в України і Росії є ще більше 10 років.

Янукович припустив можливу доцільність продовження терміну оренди на частину об'єктів Чорноморського флоту Росії в Україні.

"Можливо, частково це питання буде вирішено. Є об'єкти, у яких Україна зацікавлена, щоб вони експлуатувалися нашими партнерами і держава від цього діставала прибуток", - сказав Янукович.

Янукович підкреслив, що Україна, безумовно, зацікавлена у підтриманні гарних відносини із сусідньою Росією, як і Росія з Україною.

Він висловив упевненість, що з цього питання влада України і Росії знайде зважене рішення з урахуванням менталітетів своїх народів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.