Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські “благодійники” хвилюються: українську трубу дерибанять без них

Газоват 4906 переглядів

Опубліковано - 7.04.2011 17:05 | Всі новини | Версія для друку

Російські “благодійники” хвилюються: українську трубу дерибанять без них
Російські “благодійники” хвилюються: українську трубу дерибанять без них
Створення спільного підприємства між російським газовим монополістом ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" ускладнюється запланованою приватизацією українського холдингу.

Про це повідомив журналістам у Москві заступник глави "Газпрому" Валерій Голубєв.

«Українські керівники мають плани щодо приватизації «Нафтогазу». Ми були в Україні два дні тому, і на справедливе запитання, що входитиме в активи "Нафтогазу", з урахуванням того, що ГТС належить державі, ми відповіді не одержали", - сказав він.

У зв`язку з цим Голубєв зазначив, що оцінити активи для СП важко.

Заступник глави "Газпрому" нагадав, що українське законодавство не дозволяє відчужувати газотранспортну систему. Відповідно майбутнім інвесторам "Нафтогаза" важко оцінити перспективи цієї компанії, підкреслив він.

Довідка. У квітні 2010 року в Сочі, за підсумками засідання Комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, головою уряду РФ Володимиром Путіним була висловлена пропозиція про об`єднання ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

У грудні 2010 року глава правління "Газпрому" Олексій МІіллер і міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко домовилися про створення двох спільних підприємств: з видобутку газу з вугільних пластів на території України і з розробки структури Паласа на шельфі Чорного моря. Також у грудні 2010 року "Газпром" і "Нафтогаз" підписали меморандум про створення СП для видобутку метану з вугільних пластів.

У березні 2011 року рада директорів ВАТ "Газпром" доручила правлінню холдингу продовжити роботу з Україною щодо створення спільних підприємств у галузі видобування вуглеводнів.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович минулого тижня заявив, що не виключає часткову приватизацію НАК «Нафтогаз України» для оптимізації його роботи. Глава НАК «Нафтогаз України» Євген БАКУЛІН на початку березня говорив, що компанія може провести IPO в 2012-2013 роках.

1 квітня 2011 р. міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що Кабінет міністрів України має намір продати до 25% акцій НАК «Нафтогаз України».

«У нас справді прийняте принципове рішення про те, що до 25% акцій «Нафтогазу» буде продано на фондовій біржі. І це цілком цивілізований шлях, цивілізований механізм, який запропонували наші консультанти – компанія Маккензі (юридична компанія Baker & McKenzie – УНІАН)», - сказав міністр. За його словами, уряд розраховує одержати за міноритарний пакет акцій НАК «Нафтогаз України», за найпесимістичнішими прогнозами, 5-6 млрд. дол.

У той же час він відмовився оцінити точну вартість компанії. За словами Бойка, «Нафтогаз України» коштує дорожче, ніж 10-12 млрд. дол., як оцінюють його деякі експерти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.