Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими

Світ навколо нас 6521 перегляд

Опубліковано - 14.04.2011 06:11 | Всі новини | Версія для друку

Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими
Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими
До ТОП-5 найдобріших країн війшли виключно англомовні країни: США, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія.

Люди в англомовних країнах більш дружелюбні, добрі й щедрі, ніж в інших куточках планети, йдеться у дослідженні Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Список найдобріших країн очолюють США, далі йдуть Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія.

У даному дослідженні враховувалося те, як жителі різних країн ведуть себе по відношенню до інших членів суспільства: чи готові вони виступити у якості добровольців, пожертвувати кошти на благодійність і чи допомагали вони незнайомим людям останнім часом, наприклад, чи допомагали вони літнім людям донести покупки до дому, чи вчили дітей читати.

Так, з'ясувалося, що у США 60% населення готові прийти на допомогу нужденним, у Великобританії таких виявилося близько 57%.

Наш східний сусід, Росія, опинилася в цьому списку в самому кінці між Китаєм і Індією. У РФ тільки 23% людей властиві прояви доброти по відношенню до інших членів суспільства, в якому вони живуть.

Найбільш озлоблені люди, судячи з рейтингу, живуть у Греції: там допомогти незнайомцям готові тільки 13% населення.

Крім того, дослідження виявило, скільки часу жителі різних країн витрачають на роботу: оплачувану чи ні.

Тим часом з'ясувалося, що найбільше часу на основній роботі, яка є джерелом доходу, проводять японці - близько 6,5 годин на день. За японцями в списку трудоголіків стоять корейці, китайці та мексиканці.

Найменше працюють данці, белгійци, голландці, німці та австралійці. Вони, в середньому, готові проводити в офісах трохи більше 3,5 годин.

Що стосується неоплачуваної праці, під якою мається на увазі приготування їжі вдома, прибирання квартири та інші домашні клопоти, то на це найбільше часу витрачають мексиканці - більше 4 годин на день. Найледачіші в цьому відношенні - корейці (трохи більше 2 годин).

Найбільше часу на приготування йде у турків - більше 3 годин на день, а найменше часу витрачають біля плити американці - тільки 30 хвилин на день. Варто зазначити, що жителі США витрачають також найменше часу на прийом їжі - 80 хвилин на день.

Істотну частину неоплачуваної праці в даному дослідженні становить шоппінг. У більшості випадків, згідно з результатами ОЕСР, на це йде близько 23 хвилин на день. Найбільше часу на магазини витрачають французи - 32 хвилини, німці (31 хвилина) і канадці (30 хвилин), а найменше - корейці (13 хвилин), турки (14 хвилин) і потругальци (17 хвилин).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.