Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Новий КПК поховає традиції Вишинського?

Влада 4537 переглядів

Опубліковано - 27.04.2011 11:27 | Всі новини | Версія для друку

Сталінська буцегарня
Сталінська буцегарня
Новий проект Кримінально-процесуального кодексу передбачає відмову від запобіжного заходу “підписка про невиїзд”.

Як повідомляє "Комерсант-Україна", даний документ розробили в адміністрації президента.

У той же час, новим проектом КПК пропонується ввести такі запобіжного заходу, як "особисте зобов'язання" ("полягає у покладанні на підозрюваного, обвинуваченого зобов'язання виконувати покладені на нього слідчим суддею, судом обов'язки") і "домашній арешт".

В умовах домашнього арешту по відношенню до особи, якій обрано такий запобіжний захід, можуть застосовуватися "електронні засоби контролю", пише видання.

Крім того, проектом вводиться поняття угоди, яка може бути укладена як між потерпілим і підозрюваним, так і між прокурором і підозрюваним або обвинуваченим про визнання вини.

У той же час, радник президента - керівник головного управління з питань судоустрою адміністрації президента Андрій Портнов заявив, що даний документ планується відправити на експертизу до Венеціанської комісії.

"Після Венеціанської комісії ми розраховуємо на законодавчу ініціативу глави держави перед парламентом", - сказав він.

За словами Портнова, на розгляд Верховної Ради, крім КПК, буде внесено законопроект "Про адвокатуру", а також проект закону про внесення змін до закону "Про прокуратуру".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.