Аратта - На головну

11 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справжній рускій мір. Громадянин Росії Гундяєв збирає свою паству помолитися на пам’ятник Леніну

Імперія «Совок» 6335 переглядів

Опубліковано - 5.05.2011 13:03 | Всі новини | Версія для друку

Справжній рускій мір. Громадянин Росії Гундяєв збирає свою паству помолитися на пам’ятник Леніну
Справжній рускій мір. Громадянин Росії Гундяєв збирає свою паству помолитися на пам’ятник Леніну
8 травня у Харкові пройде лише одне недільне богослужіння для прихожан Московського патріархату. Відбудеться воно на площі Свободи, де стоїть пам’ятник Леніну, служити буде патріарх Московський і всієї Русі Кірілл.

Священики харківських храмів Московського патріархату настійно рекомендують своїм парафіянам відвідати недільну Божественну літургію.

Ситуацію посилює те, що фактично віруючих позбавляють вибору, оскільки в неділю 8 травня ні в одному храмі МП традиційної недільної літургії не буде. Тобто або будинку сидіти, або - йти на площу.

"Ми розгублені, не знаємо, що робити: і на службу йти потрібно, але що ж ми підемо на площу Леніну молитися?!" - заявила парафіянка одного з храмів Харкова.

Як повідомлялося раніше, 7-8 травня в Харкові з візитом перебуватиме патріарх Московський і всієї Русі Кирило.

У неділю, 8 травня, на 9.00 на площі Свободи запланована Божественна літургія за участю Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та багатьох православних ієрархів з Росії, України та зарубіжжя.

На площі стоїть пам'ятник Леніну, який спочатку хотіли прикрити від Кирила, а потім відмовилися від цієї ідеї.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.