Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ДАІ вважає Шкіля винуватцем ДТП

Кримінал 5152 перегляди

Опубліковано - 10.05.2011 10:42 | Всі новини | Версія для друку

ДАІ вважає Шкіля винуватцем ДТП
ДАІ вважає Шкіля винуватцем ДТП
У ДАІ вважають, що депутат Андрій Шкіль порушив правила дорожнього руху, виїхавши на зустрічну смугу.

Про це пише газета "Сегодня".

"Голосіївським РУВС порушена кримінальна справа. Поки йде слідство", — повідомила директор департаменту по зв'язках із громадськістю і ЗМІ МВС Вікторія Кушнір.

Неофіційно міліціонери більш відверті.

"Судячи з ушкоджень, отриманих автомобілями, зіткнення відбулося по дотичній. Поки не ясно, чи була сильно перевищена швидкість автомобілем Шкіля. Але виїзд на зустрічну смугу точно був, це грубе порушення правил, тут явна провина депутата", — говорить джерело видання в МВС.

"Дорога на тій вулиці вся в ямах, там не можна їхати швидко, — заявив нардеп від БЮТ Михайло Волинець. — Можливо, Андрій об'їжджав вибій і тому опинився на зустрічній. Сам він погано пам'ятає аварію".

"Проби показали, що алкоголю в крові депутата не було", — розповів екс-міністр охорони здоров'я Микола Поліщук.

Як відомо, 7 травня автомобіль депутата Nissan qashqai виїхав на смугу зустрічного руху і зіштовхнувся з мікроавтобусом Volkswagen.

За даними Magnolia-TV, співробітники якої були на місці ДТП, іномарка Шкіля перевищила швидкість.

До того ж, дорога була мокрою через дощ і погано освітленою. Депутат одержав травми: забите місце легень, струс мозку. Водій і пасажири Volkswagen не постраждали.

Зараз Шкіль знаходиться в реанімації київської лікарні №17.

Крім Юлії Тимошенко і ще чотирьох депутатів її фракції в реанімацію нікого не пускають. Лікарі кажуть, що, оскільки в Шкіля забиті легені, йому складно говорити і потрібний спокій.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.