Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кого призначать винним за події у Львові?

Влада 3437 переглядів

Опубліковано - 11.05.2011 11:50 | Всі новини | Версія для друку

Кого призначать винним за події у Львові?
Кого призначать винним за події у Львові?
У Львові дають оцінку і продовжують шукати винних у подіях, що мали місце 9 травня. Нагадаємо, того дня відбулися масові сутички між проросійськими організаціями, представниками ВО «Свобода» та ветеранами.

Після подій у Львові 9 травня голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк написав заяву на звільнення. На цьому наполягали депутати облради від «Свободи». Вони ж заявили, що планують проведення позачергової сесії зі звітом керівників правоохоронних органів, які, на їхню думку, допустили провокації.

Червоний прапор викликав сутички

Попри заборону Львівського окружного адміністративного суду щодо проведення будь-яких акцій, зборів та походів до Дня перемоги, окрім як запланованих заходів мерією та облдержадміністрацією, представники проросійських організацій дозволили собі розгорнути 30-метровий червоний прапор. Що, власне, і стало причиною сутичок між ветеранами та націоналістичною «Свободою».

«На мою думку, це була адекватна реакція львів’ян на несанкціоноване розгортання червоного прапора. Так би вчинив кожен львів’янин. Чому правоохоронці не зупинили російських шовіністів, а підігравали провокаторам, чому міліція била кийками львів’ян, а російських організаторів захищала, чому їх допустили на Пагорб слави?» - аналізує події у Львові мер міста Андрій Садовий.

Він запевнив, що першопричиною інциденту стало «немудре» рішення політиків у ВР щодо червоного прапора, яке розділяє Україну. Утім, мер не збирається брати приклад з губернатора і йти у відставку. Водночас аналітики припускають, що президент не прийме заяву голови ОДА Михайла Цимбалюка.

Правоохоронці вивчають інцидент

Заступник керівника міліції Львівщини Михайло Курочка повідомив, що виконавча служба фіксувала невиконання рішення суду і складала акти на учасників мітингу «Русское единство» і ветеранів. За правопорушення затримано 9 осіб, 14 постраждалих і один з них у лікарні. У міністерстві внутрішніх справ вже заявили, що на Львівщині вдалося уникнути грубих порушень під час святкування. Водночас до Львова МВС скерувало робочу групу для вивчення подій.

Інцидент у Львові не пройшов без уваги Росії. Держдума хоче підготувати відповідну заяву, назвавши події «безчинством львівських націоналістів».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.