Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович побажав Тимошенко довести свою невинуватість у суді

Влада 4434 перегляди

Опубліковано - 17.06.2011 16:21 | Всі новини | Версія для друку

Янукович побажав Тимошенко довести свою  невинуватість у суді
Янукович побажав Тимошенко довести свою невинуватість у суді
Президент України Віктор Янукович вважає, що для українських політиків мають бути відкриті двері у світ, і бажає лідеру партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко довести свою невинуватість у суді, щоб мати можливість вільно пересуватись країнами світу.

Про це він сказав журналістам у Братиславі.

«Юлії Тимошенко я бажаю, щоб вона довела свою невинуватість у суді і могла й далі жити, працювати, займатись улюбленими справами», - сказав Президент.

Говорячи безпосередньо про можливість для Тимошенко поїхати до Страсбурга, Янукович зауважив, що він не прокурор і не приймає подібних рішень.

«Я неодноразово відповідав на це питання і зараз хочу повторити: я за те, щоб для українських політиків був відкритий світ і відчинені двері всюди», - сказав він.

Він зауважив, що їде наступного тижня у Страсбург на сесію ПАРЄ з метою прискорення євроінтеграційних прагнень України. «І на цьому шляху я запрошую до співпраці усіх своїх партнерів, у тому числі й опозицію. Я вважаю, що це стратегічні питання, які мають об’єднувати країну», - сказав Янукович.

Він також закликав усіх політиків працювати над реформою правоохоронних органів, зазначивши, що подібна робота наближатиме Україну до європейських стандартів.

За словами Януковича, необхідно завершити роботу над ухваленням Кримінально-процесуального кодексу, проект якого буде скоро направлено до Венеціанської комісії для отримання висновку.

Від “Аратти”: вочевидь, гарант вчергове показав свою високу правову культуру.

Взагалі, презумція винуватості існувала у більшовицьких трибуналах, "народних судах" сталінського-брежнєвського СРСР. У світі ж існує презумція невинуватості. І у крмінальному процесі обвинувачення має довести суду винуватість підсудного, при тому, всі обставини, які її чітко не доводять - трактуються судом на кристь невинуватості підсудного.

І оскільки, очевидно, гарант наших прав, як кажуть не в курсі, то виникає логічне питання: що ж можна очікувати від реформи криміналоьного права, розробку якої він очолює?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.