Аратта - На головну

3 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄБРР відзначає споживчий бум в Україні на фоні найНЕефективнішої економіки в світі

Економіка 11674 перегляди

Опубліковано - 17.11.2006 20:01 | Всі новини | Версія для друку

ЄБРР відзначає споживчий бум в Україні на фоні найНЕефективнішої економіки в світі
ЄБРР відзначає споживчий бум в Україні на фоні найНЕефективнішої економіки в світі
Європейський банк реконструкції та розвитку оприлюднив звіт щодо трансформації економік країн своєї діяльності. ЄБРР робить висновок, що рушієм економічного росту на пострадянському просторі, зокрема й в Україні, є зростання споживчого попиту громадян.

Ці країни стають заможнішими, тож люди витрачають більше коштів, прагнучи вищого рівня життя, відзначає "Німецька хвиля".

Щодо України банк відзначає, що вона, не маючи значних власних енергоносіїв, нині переживає бум споживання, стрімкий ріст кредитів та збільшення потоків грошових переказів. 2006 року реформи тут були одними з найуспішніших в СНД. Законодавчі та адміністративні зміни останніх років заклали підвалини для нинішньої позитивної реакції ринку, зазначають експерти банку.

В той же час, експерти Європейського банку реконструкції та розвитку у своєму щорічному звіті щодо стану перехідних економік світу, відзначили, що українська економіка є однією з найНЕефективніших в світі, - повідомляє 5 канал.

На думку авторів, вітчизняна економіка - надзвичайно вразлива до подальшого подорожчання енергоносіїв, а також надто залежна від світових коливань цін на метали.

Водночас експерти зауважують, що українська економіка цілком впоралася з першим підвищенням цін на газ та електроенергію.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.