Аратта - На головну

19 серпня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардеп Суслов не здивується поданню ГПУ про зняття з нього недоторканості

Влада 4218 переглядів

Опубліковано - 6.07.2011 17:18 | Всі новини | Версія для друку

Нардеп Суслов не здивується поданню ГПУ про зняття з нього недоторканості
Нардеп Суслов не здивується поданню ГПУ про зняття з нього недоторканості
Видалений з зали Печерського райсуду “бютівець” Євген Суслов не виключає, що генпрокуратура найближчим часом внесе до Верховної Ради подання про зняття з нього депутатської недоторканості.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу під час перерви у засіданні суду у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Я не здивуюсь, коли вони вже завтра до Верховної Ради надішлють подання стосовно зняття з мене депутатських повноважень", - зауважив політик.

Розповідаючи про причину свого видалення з зали судових засідань, Євген Суслов наголосив, що під час процесу кричали усі.

"Судом це судилище назвати важко...Коли головуючий попросив піднятися, я й піднявся", - зазначив він.

Депутат також не виключив, що буде подавати до суду у зв'язку зі своїм видаленням з залу суду, а також поведінкою "Беркуту" у залі засідання.

"Хлопці з таким гратися не можна. Не можна давити журналістів, народних депутатів, бо терпець народу може увірватися", - додав політик.

На запитання журналістів, що їм робити у відповідь на дії міліції, Євген Суслов відповів так: "Потрібно змінювати цей режим. Виходьте на вулицю", - резюмував він.

Нагадаємо, що під час сьогоднішнього засідання Печерського райсуду з зали засідань було видалено "бютівців" Євгена Суслова та Михайла Косіва. Останнього було шпиталізовано.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.