Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вночі за пенсійну “реформу” насправді голосували 143 нардепи

Влада 5726 переглядів

Опубліковано - 8.07.2011 13:52 | Всі новини | Версія для друку

Вночі за пенсійну “реформу” насправді голосували 143 нардепи
Вночі за пенсійну “реформу” насправді голосували 143 нардепи
Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко заявляє, що в опозиції є всі підстави звернутися до Конституційного Суду щодо пенсійної реформи, оскільки відповідний закон був фактично ухвалений не більш як 143 народними депутатами.

Про це Микола Томенко сказав сьогодні, виступаючи з трибуни парламенту.

Віце-спікер заявив, що опозиція оцінює вчорашнє рішення як «хибне з точки зору стратегії, антинародне за змістом і цинічне за характером обговорення».

Він нагадав, що кілька місяців в країні проходило так зване всеукраїнське обговорення пенсійної реформи, в результаті якого жодної поправки ветеранів, чорнобильців, профспілок освітян, пересічних громадян не було враховано.

Цинічним він також назвав те, що більшість важливих поправок, які врахував профільний Комітет, в залі не були підтверджені.

«Тому, ми вважаємо, що з точки зору легітимності даний законопроект не має суспільної легітимності, оскільки, згідно соціологічних досліджень, його підтримують лише кілька відсотків громадян», - сказав Томенко.

«Окрім того, з правової точки зору ми так само вважаємо його нелегітимним і це є аргументом для вето президента, а в разі підписання – аргументом для Конституційного Суду», - наголосив Томенко.

Віце-спікер пояснив, що у відповідності до офіційної реєстрації із 248 народних депутатів, які нібито проголосували за пенсійну реформу (Партія регіонів – 188, Народна партія – 20, Реформи заради майбутнього – 18, позафракційні – 11, НУНС – 11) були зареєстровані і реально присутні у сесійній залі лише 143 народних депутати.

Він повідомив, що, якщо проаналізувати цих 248 народних депутатів, які проголосували, то фізично присутніми у сесійній залі із 248 були 143 народних депутати (Партія регіонів – 108, Народна партія – 16, Реформи заради майбутнього – 13, позафракційні – 4, НУНС – 2).

«Таким чином за пенсійну реформу проголосувало менше третини народних депутатів», - підкреслив Віце-спікер.

Окремо Томенко відмітив, що за ухвалення реформи не голосувала вся президія Верховної Ради. При цьому Голова ВР Володимир Литвин – не голосував, а перший заступник Адам Мартинюк та заступник Микола Томенко – голосували проти.

«Я думаю, що у нас є достатньо аргументів для того, щоб визнати це ганебне рішення не правовим і незаконним», - сказав Томенко.

«І ми будемо робити все, щоб ця пенсійна реформа, яка була проголосована вночі, не була підписана і не діяла на території України», - додав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.