Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кортеж Обами оштрафували на 200 доларів за створення заторів

Світ навколо нас 5082 перегляди

Опубліковано - 21.07.2011 15:22 | Всі новини | Версія для друку

Кортеж Обами оштрафували на 200 доларів за створення заторів
Кортеж Обами оштрафували на 200 доларів за створення заторів
Мер Лондона Борис Джонсон оштрафував Президента США Барака Обаму на 200 доларів за створення заторів у британській столиці.

Цей інцидент стався ще у травні цього року, проте подробиці публікуються зараз.

Британські ЗМІ відзначаються, що Джонсон здійняв галас з приводу дорожніх заторів, які влаштовують на дорогах британської столиці кортежі американських політиків.

За кілька років, починаючи з 2003 року, американські політики накопичили штрафів на 5 млн 800 тис. фунтів стерлінгів (8,7 млн ​​доларів), і посольство США у Великобританії не поспішає їх оплачувати.

Джерело в посольстві пояснило, що відомство відмовляється платити на цілком законних підставах. Зокрема, Віденською конвенцією про дипломатичні відносини забороняється накладати штрафні санкції на співробітників дипмісії.

За словами Джонсона, хоч штраф невеликий, проте є частиною великої проблеми для Лондона.

Відзначимо, у травні лімузин Барака Обами на прізвисько "Звір" зіткнувся з технічними проблемами під час візиту президента до Європи.

Під час виїзду з території американського посольства в Дубліні (Ірландія) броньована машина вдарилася днищем об "лежачого поліцейського", після чого заглохла перед натовпом роззяв.

Подружжя Обам залишалися в лімузині до тих пір, поки машину не полагодили, а в цей час на дорозі утворився затор. Пізніше відео події з'явилося в інтернеті.

Взагалі за іноземними посольствами накопичилося штрафів на 50 мільйонів фунтів стерлінгів. За парковку в недозволеному місці іноземні дипломати заборгували ще 491 тисячу фунтів.

Найбільшим боржником є ​​США - 5 мільйонів фунтів. За ними слідують російські дипломати, які заборгували 4,4 мільйона.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.