Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Соціальні мережі негативно впливають на молодь

Технології 9798 переглядів

Опубліковано - 11.08.2011 05:12 | Всі новини | Версія для друку

Соціальні мережі негативно впливають на молодь
Соціальні мережі негативно впливають на молодь
Дослідники з Каліфорнійського університету повідомили, що соціальна мережа Facebook та ій подібні мережеві проекти можуть чинити негативний вплив на психологічне здоров’я користувачів, що знаходяться в юному віці.

Як повідомляє infox.ru, результати проведеного дослідження свідчать, що використання сайтів, подібних до Facebook (“ВКонтакте”, “Однокласники”), загрожує серйозними психологічними розладами. Наприклад, це може бути нарцисизм, асоціальна поведінка, різні манії і агресивний тип поведінки.

Один з учених, що беруть участь в проведенні дослідження, доктор Ларрі Розен (Larry Rosen), підтвердив реальність результатів, отриманих ним і його колегами. Містер Розен виступив на конференції американської психологічної асоціації, що пройшла у Вашингтоні, США.

У своєму виступі Ларрі Розен зазначив, що підлітки і молоді люди надто прив'язані до своїх цифрових пристроїв і витрачають дуже багато часу в соціальних мережах, спілкуючись з друзями та родичами саме текстом, а не голосом по телефону або безпосередньо.

Доктор Розен додав, що 42% опитаних ним підлітків можуть набрати текст з зав'язаними очима у вікні обміну повідомленнями в соціальних мережах. Це свідчить про надто велику кількість часу, проведеного там. Цікаво, що з даними доктора Розена погоджуються і багато інших фахівців.

Влітку минулого року проводилося дослідження, в якому 59% опитаних жінок заявили, що більше спілкуються в режимі онлайн, ніж тет-а-тет. 39% респонденток назвали себе наркоманками, а своїм наркотиком - соціальну мережу Facebook.

Результати цього дослідження повторили інші результати, опубліковані в березні 2010 року. Вони показали, що люди часто в буквальному сенсі одержимі соціальними мережами. 48% опитаних повідомили, що вони відвідують свій аккаунт в Facebook або Twitter відразу ж після того, як прокинулися або навіть прямо серед ночі. Було встановлено, що 19% людей у ​​віці 26 років можуть прокинутися в будь-який час ночі лише для того, щоб відправити повідомлення або перевірити поновлення у вищевказаних проектах, повідомляє сайт Computerworld.

Аналітики не були здивовані, дізнавшись про результати всіх цих досліджень. Ден Олдс (Dan Olds), фахівець компанії Gabriel Consulting Group, сказав: «Нові технології, як і все в цьому світі, мають свої негативні і позитивні сторони. Мобільні телефони дозволили нам миттєво додзвонитися до когось і поговорити з ним, але вони ж дали нам можливість зателефонувати кому-небудь і набриднути цій людині. Соціальні мережі нічим не відрізняються в цьому плані».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.