Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ющенко натякнув, що Дубині примарилися керівники РУЕ у кабінеті на Банковій

Скандал 4284 перегляди

Опубліковано - 17.08.2011 13:30 | Всі новини | Версія для друку

Ющенко натякнув, що Дубині примарилися керівники РУЕ у кабінеті на Банковій
Ющенко натякнув, що Дубині примарилися керівники РУЕ у кабінеті на Банковій
Колишній Президент України Віктор Ющенко відкидає свою причетність до компанії «РосУкрЕнерго».

Про це він сказав у Печерському райсуді Києва.

«РосУкрЕнерго», на моє переконання, є дочірньою компанією «Газпрому» і проводить політику цієї корпорації», - сказав Ющенко.

За його словами, мотиви, місія цієї структури з 2004 року регулюються виключно міжурядовими та міжкорпоративними документами. «Я як Президент ні у 2004 році не мав відношення до утворення компанії, ні пізніше», - сказав Ющенко.

Він вкотре наголосив, що укладання газових контрактів не є компетенцією Президента. За словами Ющенка, до компетенції Президента входить надання політичних директив, а технічні директиви стосуються виконавчого органу влади.

Як повідомлялося раніше, екс-керівник «Нафтогазу» Олег Дубина під час допиту у суді заявив, що декілька разів зустрічався з представниками РУЕ на Банковій. «Я вважаю, що Віктор Андрійович скоріш підтримував, ніж ні, компанію РосУкрЕнеро». - сказав Дубина.

На уточнююче запитання судді, звідки йому про це відомо, Дубина відповів: «Я зустрічався з представниками РУЕ в кабінеті Віктора Андрійовича Ющенка, і ці висновки роблю з особистих спостережень».

Між тим, учора у Печерському суді міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що не має стосунку до заснування компанії «РосУкрЕнерго».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.