Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін може виступити свідком у справі Тимошенко

Скандал 4534 перегляди

Опубліковано - 18.08.2011 12:37 | Всі новини | Версія для друку

Путін може виступити свідком у справі Тимошенко
Путін може виступити свідком у справі Тимошенко
Прес-секретар прем’єра Росії Дмітрій Пєсков не виключив участі прем’єра РФ Владіміра Путіна в суді над екс-прем’єром Юлією Тимошенко.

Про це пише "Комерсант" у статті "Віктор Ющенко шукає країну звинувачення".

При цьому Пєсков підкреслив, що "якщо це питання з'явиться", тобто якщо суд відправить до Москви відповідний запит, "то його треба буде опрацьовувати з юристами".

Як повідомлялося раніше, вчора в Адміністрації російського Президента зробили жорстку заяву щодо свідчень в Печерському суді Віктора Ющенка.

Там вважають, що той просто збрехав.

Екс-президент, зокрема заявив, що підсудна погодилася на невигідну для України ціну на газ з політичних мотивів - бажаючи виступити рятівником країни напередодні президентських виборів. Для встановлення обставин укладення угоди Віктор Ющенко закликав суд "обов'язково" викликати тодішнього контрагента Юлії Тимошенко - Володимира Путіна.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.