Аратта - На головну

6 листопада 2025, четвер

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Суддя Кіреєв блокує спроби захисту надати докази невинуватості Тимошенко

Пістолетне право 4943 перегляди

Опубліковано - 1.09.2011 16:33 | Всі новини | Версія для друку

Суддя Кіреєв блокує спроби захисту надати докази невинуватості Тимошенко
Суддя Кіреєв блокує спроби захисту надати докази невинуватості Тимошенко
Суддя Кірєєв відмовляє адвокатам Юлії Тимошенко подавати докази та досліджувати їх під час засідання.

Про це заявив адвокат Юрій Сухов.

Він повідомив, що наразі у судовому засіданні відбувається стадія розгляду клопотань про витребування і долучення доказів, зокрема, декількох важливих документів, які мало витребувати слідство.

«Ми зараз фактично виконуємо функцію слідства, витребовуючи аудит «Ernst&Young», - підкреслив Сухов.

Також, за його словами, адвокати просять долучити контракти, на підставі яких поставлявся технологічний газ до «Укртрансгазу» у 2009 році, за наслідком аналізу яких можна встановити: була заподіяна шкода, чи ні.

Водночас Сухов зазначив, що суд відмовився розглядати у судовому засіданні надзвичайно важливі відеозаписи очної ставки між Тимошенко і Дубиною.

За словами адвоката, саме під час цієї очної ставки Дубина неодноразово зазначав, що жодних порушень діючого законодавства в діях Юлії Тимошенко не було.

«Суд нас фактично позбавляє можливості подавати докази і досліджувати їх у судовому засіданні, як того вимагає кримінально-процесуальний кодекс», - зазначив Сухов.

Водночас адвокат Микола Сірий додав, що як тільки до матеріалів справи буде долучено аудит компанії «Ernst&Young», проти якого зараз у судовому засіданні не заперечує представник НАК «Нафтогазу», суду нічого не залишися як закрити цю кримінальну справу.

«Зовнішній аудит з очевидністю ствердить, що в 2009-му році НАК «Нафтогаз» не мав збитків по цьому напрямку своєї економічної діяльності», - наголосив він.

У свою чергу адвокат Олександр Плахотнюк заявив, що не розуміє позицію прокуратури, яка так наполегливо заперечує проти долучення до справи низки документів.

«Ми просимо просто долучити. Оцінка цих документів буде даватися пізніше, у нарадчій кімнаті. Або ж прокуратура боїться того, що міститься в цих документах, - інакше я не можу це прокоментувати. Якщо у нас рівність і змагальність, то навіщо заперечувати?», - сказав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.