Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада й не думає припиняти політичні репресії

Пістолетне право 4073 перегляди

Опубліковано - 8.09.2011 20:12 | Всі новини | Версія для друку

Влада й не думає припиняти політичні репресії
Влада й не думає припиняти політичні репресії
Заарештовано голову Донецької обласної організації політичної партії «Фронт Змін» Олександра Ярошенка.

Про це повідоляє прес-служба партії.

Арешт відбувся вночі, 7 вересня, у квартирі його доньки в Києві, за надуманими підставами. Його вивезли автомобілем у Донецьк. За наявною у «Фронту Змін» інформацією, наразі Олександр Ярошенко вже доставлений до Донецька. Адвокати «Фронту Змін» поки не змогли зустрітися з ним.

У партії зазначають, що цей арешт відбувся відразу після візиту до Донецької області лідера партії Арсенія Яценюка, який виступив з різкою критикою дій президента, уряду та місцевої влади.

«Фронт Змін» вже вісім місяців бореться проти ліквідації в області шкіл та медичних закладів. Завдяки представникам партії вдалося відстояти 12 шкіл в кількох містах Донецької області та не допустити закриття дитячої лікарні в Донецьку.

Дії влади, яка закриває школи, лікарні, не виконує жодних передвиборчих обіцянок, викликають різке невдоволення в жителів Донецького регіону. Натомість активні дії «Фронту Змін» з захисту прав людей та їхніх дітей схвалюються жителями Донеччини, викликають симпатію та підтримку.

«Влада не в змозі впоратися з економічними проблемами, покращити життя людей реально, а не на словах. Вона вдається до політичних переслідувань тих, хто не на словах, а на ділі допомагає людям», - заявляють у «Фронті Змін».

У партії вимагають негайного звільнення Олександра Ярошенка та припинення політичних переслідувань.

Олександр Ярошенко – лікар із двадцятирічним стажем, кандидат медичних наук. Все своє життя він присвятив допомозі людям.

За сім років роботи на посаді головного лікаря міського дерматовенерологічного диспансера міста Маріуполь корінним чином змінив матеріально-технічну базу цього медичного закладу – обладнав його найновішою лікувально-діагностичною апаратурою.

Він також заснував п’ять медичних центрів, які використовують можливості комп’ютерної й магнітно-резонансної томографії, та два лікувально–діагностичних центри, які успішно працюють в кількох міста України.

Він організував всеукраїнський проект лікування псоріазу, який відповідає світовим тенденціям в цій сфері медицини.

Олександр Ярошенко - депутат Маріупольскої міської ради.

Координатор напрямку «Здоров’я нації» в Уряді Змін.

Гідною оцінкою праці на благо людей, активній громадській позиції та діям Олександра Ярошенка є друге місце на виборах міського голови Маріуполя 31 жовтня 2011 року. За офіційними даними, його підтримали понад 14 тисяч виборців (11,7%).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.